Izcils serviss

untitledvdTā nu ir sanācis, ka regulāri pērku grāmatas no Amazon.com, un parasti pēc pasūtījuma veikšanas uz e-pastu atnāk paziņojums par to, ka pasūtījums ir pieņemts. Pēc pāris dienām atnāk vēl viens paziņojums, kurā ir minēts konkrēts piegādes datums. Sagadījās, ka 5 dienas pēc minētā termiņa grāmatas vēl nebija atnākušas, tāpēc uzrakstīju e-pastu un informēju Amazon par situāciju. Man par pārsteigumu, pēc stundas saņēmu atvainošanās vēstuli un informāciju, ka grāmatas tiek izsūtītas vēlreiz, un šoreiz ar kurjerpastu. Pēc 2 dienām jau pakoju vaļā savus dārgumus, vēl pēc 2 atnāca arī pirmais sūtījums. Papildus tam e-pastā saņēmu aptaujas anketu ar lūgumu sniegt ieteikumus par to, kā Amazon varētu uzlabot savu darbu ar klientiem.

Jebkurā biznesā kļūdas ir neizbēgamas, tās notiek ar visiem, taču uzņēmuma patiesā vērtība izpaužas brīžos, kad šīs kļūdas tiek risinātas un veidā, kādā tas tiek izdarīts. Tas saucas klientu serviss. Tu nezini, ko patiesībā nozīmē izcils klientu serviss, kamēr pats ko tādu piedzīvo. Pēc šādām situācijām mainās vērtību sistēma un rodas negaidīti patīkamas atklāsmes. Biznesā laiku pa laikam notiek lietas, par kurām cilvēki runā vēl ilgi. Labas vai sliktas lietas – tas ir katra uzņēmuma izvēles, attieksmes un izpratnes jautājums.

Vadītāj, un cik ļoti tev rūp savi klienti? Vai zini, ko par tavu servisu domā cilvēki tev apkārt? Cik tālu tu esi gatavs iet, lai par tevi runātu?

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s