PAR SEVI

Sveiki, mani sauc Edgars Untāls.

Screen Shot 2018-07-17 at 11.22.01

Šī ir viena no manām mīļākajām fotogrāfijām. Tajā ir tā īpašā sajūta, kas, atkal un atkal, ļauj apzināties, ka daru darbu, ko mīlu.

Uz jautājumu – “Ar ko tu nodarbojies?”, es parasti atbildu – “Palīdzu uzņēmējiem un pārdošanas profesionāļiem pārvarēt personīgo gravitāciju – spert soli ārpus ierastā, lai sasniegtu mērķus!”

Es to daru pats, un iesaku arī citiem. Līdz vienā brīdī gravitācijas pārvarēšana kļūst par ieradumu. Par panākumu ieradumu! Esmu biznesa treneris.

Pārdošana un efektīvu biznesa procesu ieviešana ir mana ikdiena un sirdslieta nu jau vairāk nekā 15 gadus. Metodes un instrumenti, kurus es nododu tālāk ir neskaitāmas reizes pārbaudīti praksē. Un es par to uzņemos atbildību.

Nebaidos atzīties, ka turpinu mācīties – pērku un lasu grāmatas, regulāri papildinu savas zināšanas pie pasaules labākajiem profesionāļiem – Braiena Treisja, Ričarda Bandlera, Džordana Belforda un citiem.

Man ir mērķis un sistēma, kā katru dienu, soli pa solim, kļūt labākam un sasniegt nākamo personīgās efektivitātes līmeni. Ja arī Tu vēlies to pašu, tad mums ir pa ceļam!

Uz tikšanos!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s