Kā izvēlēties biznesa treneri uzņēmuma pārdošanas komandai

1. Sākšu ar svarīgāko – iespējams, jums tādu nemaz nevajag!

Iespējams, ka varat tikt galā ar komandas iekšējiem resursiem. Eksperta pakalpojums izmanto tad, kad nepieciešamas kādas īpašas prasmes un kompetences, esat fundamentālu pārmaiņu priekšā vai arī esošie resursi nenodrošina plānoto rezultātu izaugsmi.

2. Skaties, vai jums norezonē!

Uzzini šī cilvēka vērtības. Kādēļ viņš dara savu darbu un kāds ir viņa vēstījums pasaulei. Vienkārši, patīk vai nepatīk signāls, ko viņš sūta pasaulei.

3. Novērtē viņa paša pieredzi biznesā un pārdošanā!

Skaties uz viņa rokām, ne medaļām. Cik pudu sāls viņš ir apēdis, cik darījumu aktivitāšu veicis un kādā formātā tas ir noticis. Starp citu, lai cilvēks kļūtu izcils savā profesijā, nepieciešams gribasspēks un vismaz 10 000 stundas aktīvas rīcības.

4. Skaties, kādas ir viņa zināšanas un pieredze kā pasniedzējam!

Ļoti svarīga nianse. Tu vari zināt un prast darīt savas lietas izcilā veidā, taču, nodot tās citiem – tas jau ir cits stāsts. Viņam nav jābūt profesoram, viņš var būt bijis, piemēram, fitnesa instruktors pagātnē. Cilvēks, kas māk panākt rezultātu gan no sevis, gan citiem.

5. Uzzini, kas ir viņa skolotāji!

Tā ir vēl viena fundamentāla patiesība. Tu vari sasiegt noteiktu efektivitātes līmeni, dzīvojot savā realitātē, taču par izcilu meistaru vari kļūt tikai, mācoties pie izciliem meistariem. Apvienojot šīs zināšanas ar savu personīgo pieredzi.

6. Paskaties, cik plašs ir viņa redzeslauks!

Ļoti iespējams, ka viņam ir savs blogs, Facebook grupa, vai, iespējams, viņš pat ir sarakstījis grāmatas par jomu, kuru pārstāv. Tas liecina, ka viņš kaut ko, patiešām, zina un prot. Un viņam ir vērtība, ko sniegt saviem draugiem un sekotājiem.

7. Precizē, kas ir viņa specializācija jeb izcilības zonas!

Piekrīti, jo šaurāka un konkrētāka ir kāda cilvēka specializācija, jo augstvērtīgākus rezultātus varam no viņa sagaidīt. Atceries – skaties dziļi, meklē detaļas un nianses!

8. Noskaidro, kāda ir viņa pārdošanas sistēma!

Kāds ir modelis, kādā viņš pats sasniedz rezultātu un māca to darīt citiem. Kādas metodes un stratēģijas ir tās pamatā. Paprasi, lai viņš parāda savu Sales Book jeb apmācību procesa aprakstu.

9. Uzzini, ko par viņu saka viņa klienti!

Uzņēmēji un pārdošanas profesoināļi – tie, kas ir apmeklējuši minētā trenera apmācības un iegūtās zināšanas jau ir pārbaudījuši praksē. Paprasi atsauksmes un izvērtē sasniegtos rezultātus.

10. Uzaicini viņu uz interviju un noskaidro, kā tieši notiks apmācības!

Kādas metodes tiks izmantotas un, pats svarīgākais, kā viņš nodrošinās, lai iegūtās zināšanas kļūtu par noturīgām prasmēm. Proti – kāda būs dzīve pēc apmācībām un kurš uzņemsies atbildību par sasniegtajiem rezultātiem.

Turpinājums šeit –
http://www.ccgroup.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s