PACING AND LEADING

Pievērs uzmanību! 

Pacing and leading jeb pievienošanās un vadīšana, bez šaubām, ir viena no efektīvākajām NLP tehnikām, bez kuras nav iedomājama profesionāla biznesa komunikācija. Es teiktu, ģeniāla valodas konstrukcija, kas 100% sasniedz mērķi! 

Vienmēr!

Pievienošanās – pacing. Piekļūt klienta apziņai un zemapziņai – fiziski un emocionāli. Caur verbālu un neverbālu komunikāciju. Nokļūt uz vienas līnijas. Savienoties ar viņa vērtībām, mērķiem un tā brīža emocijam. Panākt smaidu, pārvarēt pretestību un nokļūt viņa uzticības lokā. Citiem vārdiem – nopelnīt iespēju turpināt sarunu. 

Atceries – ja vēlies noslēgt darījumu, tev par katru cenu jānokļūst uz līnijas! Darījumi notiek tikai uz līnijas! Prasmīga pievienošanās ir tava vienīgā iespēja! 

Vadīšana – leading. Kad klients tevi ir pieņēmis kā savējo vai, vismaz, devis iespēju – vari sākt virzīt notikumu attīstību sev vēlamā virzienā. Ja izdarīsi to prasmīgi un nezaudēsi pozitīvo emocionālo kontaktu – sarunas partneris tev sekos. 

Atceries – kad nokļūsi uz līnijas un savienosies ar klientu zemapziņas līmenī, tev tiks dota iespēja! Tu tiksi uzklausīts un tavs vēstījums tiks novērtēts!

Piemērs. Biznesa tikšanās. P. “Zinu, ka jūs esat viens no vadošajiem loģistikas uzņēmumiem. Uzņēmums ar lielisku reputāciju un senām tradīcijām. Mēs, savukārt, esam eksperti informācijas tehnoloģiju jomā. Un, manuprāt, mums sanāktu lieliska sadarbība. Pauze. K. “Ak, tā…” P. “Jā, protams. Un, ziniet, man ir konkrēti priekšlikumi, kā palielināt jūs mājas konversiju vismaz par 20%. Vēlaties dzirdēt?”

Piemērs. Biznesa tikšanās. K. “Produkts ir pārāk dārgs.” P. “Es saprotu. Izmaksu jautājums, patiešām, ir ļoti svarīgs, lai varētu izdarīt pārdomātu izvēli. Ļaujiet man pāris vārdos akcentēt, ko tieši jūs iegūsiet un kādas papildu priekšrocības ir iekļautas cenā.” 

Piemērs. Darba intervija. “Jūs esat iepazinušies ar manu CV. Kopīgi esam izrunājuši manu profesionālo pieredzi un arī to, kādu praktisku pienesumu es sniegšu uzņēmumam X jaunajā matā. Esmu ar prieku atbildējis uz visiem jūsu uzdotajiem jautājumiem. Tagad, man ir jautājums jums – “Kas vēl ir nepieciešams, lai jūs ar pārliecību varētu teikt – jā! Šis ir īstais kandidāts! Mēs tevi ņemam!”

Šis ir dziļi. Jau šī viena konkrētā atziņa palielinās tavus pārdošanas rezultātus par 30 – 40% nākamo 6 mēnešu laikā. 

Tikt uz līnijas, atvērt durvis un izmantot iespēju. 

Vēlies vairāk! www.ccgroup.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s