EINŠTEINA IZCILĪBAS STRATĒĢIJA

Tu jau zini. NLP ir zinātne par personīgo izcilību, kuras pamatā ir ģēniju domāšanas un rīcības modelēšana. Un jā, tu arī to vari! Ik viens no mums var – izprast, pieņemt, uzmodelēt un atkārtot. 

Profesionāļu valodā – Copy + Paste. 

Nē! Tas nenozīmē, ka tu arī uzreiz sasniegsi izcilību. Tas nozīmē – tu iemācīsies izcili domāt un izili rīkoties. Un tad, ar laiku, tu kļūsi izcils. Tapsi!

Tāda ir izcilības stratēģija. 

Zemāk ir izpētīts un zinātniski pamatots Alberta Einšeina domāšanas un rīcības algoritms jeb viņa 10 patiesības. 

1. Tu esi klātesošs. Šeit un tagad. Tu redzi, dzirdi un sajūti. Detalizēti un izjusti. Vizuāli, audiāli un kinestētiski. 

2. Tu esi atvērts pārmaiņām un dažādām patiesības versijām. Tu pieņem pārmaiņas kā daļu no izaugsmes procesa. Un pats svarīgākais – tu esi gatavs ne tikai mainīties pats, bet arī mainīt pasauli. 

3. Tev ir īpaši attīstīta vizuālā iztēle. Tu spēj iztēloties sevi, sasniedzot šķietami neispējamo. Un ja reiz tu spēj ko tādu iztēloties un pats tam noticēt, tu jau esi pusceļā. 

4. Tu spēj pieņemt dzīvi kā spēli. Bez smaguma, spriedzes un pagātnes važām. Tu soļo pa dzīvi viegli, ar prieku un ar skatu nākotnē. Atstājot pagātnē savas kļūdas, neveiksmes, lai varētu koncentrēties uz nākotnes iespējām. 

5. Tu spēj ieraudzīt lietas un apstākļus no malas. No augšas. Spēj būt neatkarīgs. Atrasties ārpusē. Vērot un izdarīt secinājumus. 

6. Tu spēj savienot vienotā ķēdē lietas, apstākļus un spriedumus, kas atkājas tikai vērotājiem. Cilvēkiem, kas spēj vēsā mierā analizēt faktus, saglabāt neitralitāti un neļauties emocijām. 

7. Tu izdomā savus noteikumus. Ārpus ierastajiem rāmjiem un standartiem. Balstoties uz novērojumiem, secinājumiem un pieņēmumiem. Ar ziņkāri un interesi. 

8. Tu pārbaudi savus novērojumus praksē. Turpini darīt, kamēr ilgstošu neveiksmu sērijā atrodi elementus, kas strādā un sasniedz vērā ņemamus rezultātus. Tad uzlabo procesu tik ilgi, kamēr panāc izcilu sniegumu. 

9. Tu balsties uz savu intuīciju, nevis faktiem un dogmām. Tu nezini, bet gan jūti, kur atrodas jaunu iespēju durvis, iepriekš neapzināti resursi un fundamentālas kopsakarības. Un pieņem to kā pamata stāvokli progresam. 

10. Tu apzinies sevi laikā un telpā. Savu spēku un vājumu. Savu vietu un atbildību. Tu esi sākums un beigas, viss pārējais ir relatīvi un nosacīti. 

Vēlies vairāk!?  www.ccgroup.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s