Hipnotiskā komunikācija pārdošanā

imagesx

JAUTĀJUMS AR SKAIDROJUMU

Sarunas gaitā reizēm ir nepieciešams klientam uzdot neērtus jautājumus, zinot, ka tie viņam izraisīs negatīvas emocijas. Lai tās novērstu, nepieciešams nekavējoties sniegt skaidrojumu par šādu rīcību.

Piemērs. “Vai esat jau izvērtējis arī citas iespējas? Kāpēc es to jautāju? Tāpēc, ka man ir svarīgi būt pārliecinātam, ka esat iepazinies ar tirgus situāciju kopumā”

Piemērs. “Kāds ir aptuvenais budžets, ar kādu mēs varam rēķināties? Kāpēc es to jautāju? Tāpēc, ka tad varam nekavējoties piemeklēt atbilstošākos risinājumus”

PIESPIEDU ATZĪŠANĀS

Sarunas gaitā būs vismaz viens brīdis, kad tev būs nepieciešams panākt no klienta nepārprotamu piekrišanu tavam viedoklim un produkta priekšrocībām

Piemērs. „Izmantojot produktu X, jūs iegūsiet, vidēji, par 20% klientu nākamo 3 mēnēšu laikā. Jūs taču to vēlaties?

Piemērs. „Klienti izvēlas uzņēmumus ar lielisku reputāciju, saprotamu komunikāciju un augstu atbildības sajūtu. Vai mēs abi domājam vienā virzienā?

CĒLOŅU UN SEKU SAVIENOŠANA

Veido teikumu tā, lai tajā būtu ietvertas divas darbības, kas izriet viena no otras. Zemapziņa uztver šādu informāciju kā likumsakarību un universālu patiesību.

Piemērs. „Esmu pārliecināts, kā tiko būsi apguvis šīs unikālās metodes, tā tev uzreiz radīsies vēlme pārbaudīt to visu praksē. Protams, vispirms ir jāapgūst atbilstoša intonācija, un tikai pēc tam tu pamanīsi, cik būtiski uzlabosies tavi pārdošanas rezultāti.

Piemērs. „ Aleksandr, jo vairāk es jūs klausos, jo vairāk pārliecinos, ka mums sanāks lieliska sadarbība.”

Fragments no topošās grāmatas un apmācību programmas “ĪSSAVIENOJUMS”

#hipnotiskakomunikācija #apmācībaspārdevējiem #citalīmeņapārdošana

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s