Man jāpadomā

Screen Shot 2017-05-10 at 06.20.11.png

Ja klients saka, ka tu viņam nepatīc, vai, varbūt, viņam nepatīk tavs produkts vai uzņēmums. Tāpat, ja viņš saka, ka nav naudas vai neredz darījumam jēgu – pieņemt to kā cieņas apliecinājumu. Viņš, vismaz, ir godīgs pret tevi. Sliktāk ir tad, ja klientam ir “jāpadomā”. Un jūs abi zināt, ka viņš melo un izvairās no tiešas atbildes. Protams, tu viņam to neteiksi, taču tavs pienākums ir atrisināt šo neveiklo situāciju.

Draudzīgs padoms – nekad nepieņem “man jāpadomā” kā sarunas noslēdzošu argumentu. Esi gana drosmīgs un ieskaties patiesībai acīs! Ar patiesību, vismaz, var kaut ko iesākt. “Man jāpadomā”, nozīmē, ka esi pieļāvis kļūdu. Vai nu tas nav pareizais klients, neesi spējis iekļūt viņa uzticības lokā, klients neredz produkta vērtību vai arī viņa bailes zaudēt ir lielākas par vēlmi iegūt. Atbildi meklē šeit.

Ja klients tomēr nepērk – izrādi cieņu šādam lēmumam un atvadies ar godu. Vienmēr atstāj durvis pusatvērtas. Tas ir labākais, ko vari izdarīt. Tu nebūsi pārdevis viņam produktu, taču būsi pārdevis sevi. Un tas ir daudz svarīgāk!

Un vēl, ja redzi, ka nevari piedāvāt savam klientam to, kas viņam ir nepieciešams – aizsūti pie konkurentiem. Pie labākajiem, kādus vien zini. Iegūsiet visi – konkurents pārsteigumu, klients savu produktu, tu – abu iepriekšējo cieņu un atvērtas durvis nākamajam darījumam. Edgars Untāls

Man ir svarīgi, lai tev izdotos!

https://youtu.be/Jx6f4-gf3n4

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s