Pārdošana ar NLP

7 pārbaudīti paņēmieni, lai panāktu sev vēlamo pārdošanas komunikācijas rezultātu.

  1. Redziet, es neesmu pārliecināts, ka tā ir laba doma, – investēt darbinieku apmācībās, kas uzlabotu viņu rezultātus par 30% nākamo 6 mēnešu laikā. Jūs esat uzņēmuma vadītājs, un man ir nepieciešams jūsu profesionālais viedoklis.
  2. Iedomājieties, kas notiktu, ja mēs kopīgi ievestu šo jauno sistēmu un palielinātu jūsu uzņēmuma peļņu par 28%. Lieliskas sajūtas, vai ne? Un tieši tāpēc jau es esmu šeit.
  3. Visticamāk, jūs jau zināt, ka pieprasījums pēc šiem produktiem pieaug par 40% katru gadu. Zināt arī to, ka produktu cenas pieaug līdz ar pieprasījumu. Un tāpēc man ir priekšlikums, – kā būtu, ja mēs noslēgtu līgumu jau tagad.
  4. Sakiet, vai jūs būtu pārsteigts, uzzinot, ka produkta X tirgus vērtība krīt par 18% gadā? Tas tiešām nav pārsteigums, un tāpēc man ir priekšlikums – rūpīgi apskatiet šo informāciju un pārliecinieties pats, cik efektīvs ir šis risinājums.
  5. Tieciet man. Es neieteiktu jums iegādāties šo produktu, ja vien nebūtu pārliecināts, ka šī patiešām ir labākā izvēle.
  6. Tikai cilvēks, kuram nerūp uzņēmuma izaugsme, atteiktos no šādas iespējas. Mēs abi esam profesionāļi un lieliski zinām, ka šī ir labākā izvēle.
  7. Iespējams, jūs šobrīd domājat, kāpēc gan mainīt savu šī brīža sadarbības partneri uz kādu citu. Es jūsu vietā domātu līdzīgi. Un atbilde ir pavisam vienkārša…Tāpēc, ka…

Pārdošana ar NLP. Uz tikšanos apmācības!

13239331_626201707530742_5150450212795577301_n

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s