Iebildumu pārvarēšana

Šoreiz daži praktiski piemēri iebildumam – “Es jau strādāju ar konkurentiem”

Pārdevējs. „Tad man atliek vien pierādīt, ka varu darīt lietas ātrāk un labāk, lai mēs sāktu sadarboties? Vai pareizi?”

Pārdevējs. „Saprotu. Man arī patīk stabilas vērtības. Un sakiet, ja es jums piedāvātu izdevīgākus nosacījumu, vai jūs būtu gatavs tos izvērtēt?”

Pārdevējs. „Saprotu. Vēl tikai viens jautājums – vai esat drošs, ka šobrīd saņemt labākos iespējamos risinājumus pa labāko iespējamo cenu?”

Pārdevējs. „Saprotu. Ļaujiet man pāris vārdos aprakstīt pozīcijas, kurās mēs noteikti esam labāki…”

Pārdevējs. „Saprotu. Un sakiet, kam būtu jānotiek, lai jūs sāktu sadarboties ar mums?”

Pārdevējs. „Lieliski, tad jau jums šobrīd ir lieliska iespēja pārliecināties par to, ka šobrīd saņemat patiešām izdevīgākos risinājumus.”

Pārdevējs. „Es saprotu, ka jums jau ir izveidojusies sadarbība ar citiem uzņēmumiem. Iespējams, jūs neticēsiet, taču ir lietas, kuras es vari izdarīt ātrāk un efektīvāk. Un stāsts, patiesībā, nav par mani, bet gan jūsu ieguvumiem.”

Pārdevējs. „Es saprotu, ka jūsu biznesā ir svarīgi uzticami partneri un efektīvi IT risinājumi. Šīs ir arī mūsu uzņēmuma vērtības. Turklāt, mums ir arī citas priekšrocības. Vai atļausiet ar tām jūs iepazīstināt?”

Pārdevējs. „Jums nav par katru cenu jāizvēlas uzņēmums X. Noteikti ir arī citas alternatīvas, un tomēr – ja mēs sadarbosimies, jūs iegūsiet…..”

Pārdevējs. “Strādājot ar esošajiem partneriem, arī rezultāti būs kā parasti. Ja vēlaties labāk, nepieciešamas pārmaiņas!”

Pārdevējs. „Es piekrītu, ka šajā biznesā ir ļoti svarīga uzticēšanās un attiecības. Sakiet, kāds varētu būt mūsu pirmais solis? Dodiet man iespēju!”

Pārdevējs: „Es saprotu. Un sakiet, kam būtu jānotiek, lai esošajiem varētu pievienoties jauns, enerģisks, saprotošs un uzticams puisis vārdā…..?

Starp citu, ja tevi interesē arī citi piemēri citiem iebildumiem, tad tev jānāk pašam pakaļ. Kopā apmēram 100 šādu dialogu un daudz citu praktisku instrumentu.

Uz tikšanos! http://meistarklase.instapage.com/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s