Paldies! Man neko nevajag!

Kad klients saka – “Paldies! Man neko nevajag!”, patiesībā viņš domā – “Pārsteidz mani!

Un vēl viņš domā – “Vai mēs esam pazīstami?” “Vai varu tev uzticēties?” “Ar ko tavs produkts ir labāks par to, kas man jau ir?”

Tas ir sākums. Tiec galā ar iemeslu, tālāk jau ir vieglāk!

Zemāk esmu uzskaitījis, manuprāt, efektīvākos atbilžu variantus pārdošanas komunikācijas kontekstā:

K. „Paldies, man neko nevajag. P. „Šodien, kā reize, man ir īpaša iespēja klientiem, kuriem neko nevajag. Vai vēlaties zināt vairāk?”

K. „Paldies, man neko nevajag.” P. “Tieši tāpēc es zvanu/esmu šeit – lai jūs varētu par to vēlreiz pārliecināties. Salīdziniet to, kas jums ir tagad ar tām iespējām, ko varam jums sniegt un tad izlemiet.”

K. „Paldies, man neko nevajag. P. „Protams, ka nevajag. Man jau vēl nav bijusi iespēja jums izstāstīt, ar ko šis produkts ir īpašs un kā tieši tas uzlabos jūsu biznesu.”

K. „Paldies, man neko nevajag. P. “Ziniet, kādas ir manas divas svarīgākās vērtības? Atbildība un reputācija. Un ticiet man, es jums nezvanītu, ja nebūtu pārliecināts, ka varu lieliskā veidā uzlabot jūsu biznesu.”

K. „Paldies, man neko nevajag. P. „Un sakiet, kam būtu jānotiek, lai jūs ar pārliecību varētu pateikt – „Lieliski, tas ir tieši tas, kas man vajadzīgs!”

K. „Paldies, man neko nevajag. Mani apmierina šī brīža produkts. P. „Es jūs saprotu. Šī ir lieliska iespēja tieši tiem klientiem, kuri ir apmierināti ar šī brīža situāciju. Un jūs būsiet patīkami pārsteigts, kad es jums par to izstāstīšu.”

K. „Paldies, man neko nevajag.” P. ”Es saprotu. Un tieši tāpēc jau arī zvanu/esmu šeit. Vairums mūsu labāko klientu iesākumā atbildēja tieši tāpat. Un tagad viņi ir mūsu labākie sadarbības partneri!”

K. „Paldies, man neko nevajag.” P. ”Es saprotu. Un ja es teiktu, ka man ir risinājums, kas ļauj uzņēmumiem palielināt klientu plūsmu, vidēji, par 30% mēneša laikā un maksāt tikai par sasniegtajiem rezultātiem. Vai tas jūs interesētu?”

K. „Paldies, man neko nevajag.” P. ”Ziniet. Esmu pārliecināts, ka varu palielināt jūsu māja lapas konversiju vismaz par 42%! Es jums ar prieku visu izstāstīšu! Kā jums ar laiku šonedēļ, teiksim, pirmdien 12:15 vai ceturtdien 16:30?”

K. „Paldies, man neko nevajag.” P. “Man ir priekšlikums – kā būtu, ja es jums uzdotu 7 jautājumus? Tieši tik daudz ir nepieciešams, lai mēs abi varētu saprast, kā mūsu produkts X var uzlabot arī jūsu biznesa efektivitāti!“

K. „Paldies, man neko nevajag! Man jau ir produkts X” P. „Daudzi no mūsu klientiem arī iepriekš lietoja produktu X. Vai vēlaties zināt, ko jūs iegūsiet, ja turpmāk lietosiet produktu Y?

K. „Paldies, man neko nevajag.” P. „ Saprotu. Un sakiet, vai iepriekš jums ir bijušas situācijas, kad sākotnēji šķiet, ka neko nevajag, bet pēc tam izrādās, ka vajag?”

K. „Paldies, man neko nevajag.” P.„ Vai jūs to domājat nopietni? Es šobrīd runāju par 26% lielāku jūsu uzņēmuma peļņu nākamo 6 mēnešu laikā. Un es patiešām zinu, kā to var izdarīt.”

K. „Paldies, man neko nevajag.” P. „ Es saprotu. Jūs neticēsiet, taču es nezvanu, lai izniekotu jūsu laiku. Man ir vismaz 3 iemesli, kādēļ jums būtu vērts mani uzklausīt. Pirmkārt….Otrkārt…Visbeidzot…”

K. „Paldies, man neko nevajag.” P. „Protams, ka nevajag. Man jau vēl nav bijusi iespēja jums izstāstīt, ar ko šis produkts ir īpašs un kā tas uzlabos jūsu biznesu.”

K. „Paldies, man neko nevajag.” P. ”Vai varam vienoties, ka jūs izvērtējat šo iespēju, un pēc tam pieņemat lēmumu par to, kā tieši šis konkrētais risinājums var uzlabot jūsu biznesu.”

K. „Paldies, man neko nevajag.” P.” Es jūs saprotu. Droši vien jūs katru dienu saņemat līdzīgus zvanus un e – pastus. Un tomēr, šoreiz ir citādāk. Es vēlos kļūt par jūsu labāko sadarbības partneri!”

K. „Paldies, man neko nevajag! Mani tas neinteresē!” P. „Atļaujiet precizēt – jums neinteresē (papildu peļņa, iespēja samazināt izmaksas, uzlabot klientu plūsmu utt) vai konkrēti mans zvans?”

K. „Paldies, man neko nevajag.” P. „Ja es pareizi sapratu, tad jūs vēlaties zināt, kā tieši produkts X atrisinās jūsu problēmu un uzlabos biznesu? Pareizi?” K. „Jā.”

K. „Paldies, man neko nevajag.” P. „Vai varam sarunāt, ka es jums neko nepārdošu? Uzdošu tikai pāris jautājumu, lai labāk saprastu, kā mans produkts/pakalpojums spēj palielināt klientu plūsmu arī jūsu uzņēmumā…”

Vēlies vairāk!? – http://www.ccgroup.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s