Cena

fgh

Viens no biežāk uzdotajiem jautājumiem apmācību laikā ir – „Kā pareizi nosaukt klientam cenu?” Mana atbilde – profesionāls pārdevējs nekad neatbildēs uz jautājumu par produkta cenu, pirms nebūs tam radījis vērtību klienta acīs! Atceries – vispirms vērtība, un tikai pēc tam cena.

Zemāk ir daži praktiski piemēri:

Klients: “Cik maksā jūsu pakalpojums?” Pārdevējs: “Pakalpojums jums nemaksās neko, līdz brīdim, kamēr mēs abi sapratīsim, ka tas patiešām ir tas, kas jums vajadzīgs. Un tad es iedošu labāko iespējamo cenu.”

Klients: “Cik maksā jūsu produkts?” Pārdevējs: “Mums ir individuāla pieeja katram klientam, līdz ar to arī cenas var atšķirties. Piemēram, produkts A maksā 50, B 25 un C 5 eiro. Kāds servisa līmenis jūs interesē?”

Klients: “Cik maksā jūsu pakalpojums?” Pārdevējs: „Ir uzņēmumi, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus par 300 eiro, un ir cilvēki, kas to iegādājas. Ja patiešām vēlaties saņemt lielisku servisu un iegūt ilgtermiņa sadarbības partneri, tad cena ir sākot no…”

Klients: „Cik maksā jūsu produkts?” Pārdevējs: „Lietojot produktu X, jūs iegūsiet to, to un to. Tas nozīmē, ka…..Un tas viss tikai par…..eiro. Starp citu, šobrīd ir īpaši izdevīgi nosacījumi, jo….” Informācija/cena/informācija. Cenu nomaskējam, jo klienta atmiņā paliek pirmais un pēdējais teikums.

Klients: “Cik maksā dzīvokļa īre?” Pārdevējs: „Ņemot vērā to, ka dzīvoklis ir tikko izremontēts, atrodas lieliskā vietā, un netālu ir apsargājama auto stāvvieta, dzīvokļa īres izmaksas ir tikai 500 eiro mēnesī.”

Tiekamies jau šo sestdien!
https://www.facebook.com/events/966468923373211/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s