Par apmācībām

10245425_395902747227307_553659418085861049_nCilvēki man dažkārt jautā: „Edgar, ar ko tavas apmācības ir īpašas?” Mana atbilde: „Tās ir iedvesmojošas un praktiskas. Tādas, kas liek domāt, aktīvi rīkoties un nekavējoties izmantot iegūtās zināšanas profesionālo mērķu sasniegšanai. Šeit atradīsi tikai pārbaudītus paņēmienus un pasaules vadošu pārdošanas profesionāļu atzītas metodes.”
Vēl viņi vēlas zināt: „Cik maksā apmācības?” Un tad es saku: „Tās nemaksās necik, ja nebūs vajadzīgas. Satiekamies, iedzeram kafiju, izrunājam lietas, kas jūsu dzīvē pēc tam mainīsies, un izlemiet pats, cik esat gatavs maksāt.”

Reizēm viņi saka: „Tas ir dārgi” Uz ko es atbildu: „Iespējams, taču tas drīzāk būtu jājautā klientiem, kas griežas pie manis atkārtoti un dara to regulāri. Viņi ir sapratuši, ka apmācībās mēs mācamies kā naudu pelnīt, nevis to tērēt.”

Kāds vēlas atrast atbildi uz jautājumu: „Man jau ir sadarbības partneris, kāpēc, lai es izvēlētos tevi?” Atbilde: „Jums nav par katru cenu jāizvēlas mani. Noteikti ir arī citas alternatīvas, un tomēr – ja sadarbosimies, jūs iegūsiet reālus instrumentus, kas ļaus apsteigt konkurentus un sasniegt izvirzītos mērķus. Un vēl viena liela. Strādājot ar esošajiem partneriem, arī rezultāti būs kā parasti. Ja vēlaties izaugsmi, nepieciešamas pārmaiņas!”

„Kā es varu zināt, ka apmācībām būs rezultāts?” – potenciālie klienti turpina jautāt. Es atbildu: „Mana specializācija ir darbinieku profesionālo kompetenču attīstīšana, efektīva biznesa komunikācija un pārdošanas procesa uzlabošana. Ja problēma ir kādā no šiem aspektiem – mēs to atrisināsim.”

Uz tikšanos apmācībās!

http://www.ccgroup.lv/atsauksmes/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s