Atsauksmes

DSC07375Cik daudzi latvieši, kuri paši ir strādājuši par ierindas pārdošanas aģentiem ir uzrakstījuši grāmatu? Man personīgi atmiņā uzplaiksnī tikai ārzemnieki, tāpēc oriģināldarbs latviešu valodā neapšaubāmi ir vērtība pati par sevi. Daudzas epizodes balstītas uz autora personīgo pieredzi, un tas tiešām ir neparasti.
Atceros kādu semināru Kijevā ar tolaik manu jauno Ukrainas komandu. Biju sagatavojis piemēru no dzīves – no Latvijas, un salīdzināju darbinieku sniegumu, izmantojot reālas pārdošanas atskaites. Labākie rezultāti bija pārdevējam ar vienu ļoti raksturīgu iezīmi, viņš veica par 15% vairāk darba, nekā vidēji Latvijas komanda. Jūs jau droši vien uzminējāt – labākais bija Edgars.
Grāmatai „Nelieciet man domāt!” kā sarkans pavediens vijas cauri mantra – ja gribi ko sasniegt – celies un dari. Nekas dzīvē nenotiek pats no sevis, it īpaši, ja runa ir par panākumiem. Zinu, ka Edgars pats tam no sirds tic, un mani tas uzrunā.
Ja arī jūs, tāpat kā es, mēdzat grāmatās pierakstīt komentārus, domas un idejas, tad šis izdevums jums patiks it īpaši. Šī grāmata daļēji ir arī darba burtnīca, kurā ērti atzīmēt būtiskāko, lai vēlāk pārvērtētu un ieviestu korekcijas savā darbā. Pirms lasīt, sameklējiet zīmuli – tas jums noteikti noderēs.
Jānis Meikšāns, farmācijas kompānijas „Teva Baltic” direktors

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s