12 PATIESĪBAS, KAS TEV IR JĀZINA

Ja esi uzņēmējs vai pārdošanas profesionālis.

1. PĀRDOŠANU NEVAR IEMĀCĪTIES❗️

To var tikai apgūt. Darot! Paceļot telefona klausuli un piezvanot klientam. Un dabūnot ar slapju lupatu pa seju. Un katru nākamo reizi darot labāk. Tas pats notiek ar uzņēmējiem. Uzņēmējs nav papīrs atvilknē un biznesa plāns uz galda. Uzņēmējs ir tā pati slapjā lupata. Daudzas reizes.

2. CILVĒKI PĒRK NO CILVĒKIEM❗️

Pieraksti – būt cilvēkam, ir tava būtiskākā priekšrocība. Competitive Advantage. Cilvēki meklē cilvēkus, kas iedvesmo. Kas saprot. Kam nav vienalga. Cilvēki pērk no cilvēkiem. Ja neatrod cilvēku, tad gan viņi kļūst kašķīgi un meklē lētāko cenu.

3. TU ESI ZĪMOLS❗️

Es arī esmu. Ikviens no mums ir. Arī tad, ja tev nav ne jausmas, par ko mēs šobrīd runājam. Cilvēki meklē līderus. Jo grūtāki laiki, jo vairāk cilvēki pievērš uzmanību tavām vērtībām, attieksmei un profesionālai ekspertīzei. Bieži vien, tieši šis ir iztrūkstošais posms daudzu jauno uzņēmēju biznesa plānā. Reizēm, ir tā, ka tev nesanāk tāpēc, ka tevi nepazīst. Reizēm, gluži pretēji – nesanāk, jo pazīst pārāk labi. Jo tu esi zīmols.

4. NEPĀRDOD, BET GAN PALĪDZI NOPIRKT❗️

Tiesa. Jo vairāk tu centies kādu pārliecināt, jo tālāk tu esi no darījuma. Nepārdod! Neliec manīt, ka tev vajag klientu naudu. Tā vietā, palīdzi viņiem atrast atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem. Jo tieši neatbildētie jautājumi ir galvenie šķēršļi ceļā uz darījumu.

5. UZLABOT VAR TIKAI SISTĒMU❗️

Fundamentāla patiesība. Ja bizness ir apstājies vai tā arī nekad nav sācies, meklē defektu sistēmā. Mērķtiecīgi, secīgi elementi, kas savienoti ar pārdomātām aktivitātēm. Citiem vārdiem – meklē naudu iekš Sales Book!

6. BIZNESS SĀKAS AR OTRO DARĪJUMU❗️

Tas nozīmē, ka pirmais darījums ir izpildījis solīto. Tu esi spējis lieliskā veidā atrisināt kādu konkrētu klienta problēmu un viņš vēlas turpinājumu. Tas nozīmē, ka sistēma strādā!

7. TU ESI TIKAI 1 KOMPETENCES ATTĀLUMĀ❗️

Lai divkāršotu savu profesionālo efektivitāti un bankas konta stāvokli nepilnu 12 mēnešu laikā. Tas ir pierādīts fakts. Strādājot ar vienu konkrētu – ietekmīgāko kompetenci, būtiski uzlabojas arī kopējais sniegums. Tā tas notiek, pateicoties salikto procentu principam.

8. TU ESI TIKAI 1 TUNEĻA ATTĀLUMĀ❗️

Tev arī tādu vajag. Bez variantiem. Tagad tādi laiki. Automatizēts pārdošanas process online vidē. Proti, tu esi izdomājis savu ceļu līdz klientam, tu kontrolē un pārvaldi gan klientu, gan naudas plūsmu. Un pats svarīgākais, šādi tu veido ilgtermiņa attiecības.

9. TU NEVARI NERUNĀT❗️

Mēs dzīvojam informācijas un tehnoloģiju laikmetā. Mēs dzīvojam izpildītu solījumu un ilgtermiņa attiecību laikmetā. Tas nozīmē – tu nevari nerunāt! Ja vēlies tikt sadzirdēts, ja vēlies pārdot savu ideju, preci vai pakalpojumu – piecelies un runā! Nospied pogu GO LIVE un sāc! Cilvēki vēlas dzirdēt tavu stāstu. Viņi grib zināt, kas tu esi un kādu vērtību tu sniedz pasaulei. Runā! Tas nekas, ka iesākumā klamzīgi. Tā jābūt!

10. NEPAZEMINI CENU, PAAUGSTINI VĒRTĪBU❗️

“Viss ko mūsu klienti grib, ir zemākā cena!” – dzirdu apmācību dalībniekus sakām. “Kļūda sistēmā!” – es atbildu. Visbiežāk, tas nozīmē, tavs produkts klienta acīs ne ar ko neatškiras no 100 citiem. Un ja tā, tad klients izvēlas zemāku cenu. Tas nozīmē, ka tu neesi izpildījis mājas darbu un radījis USP jeb unikālo pievienoto vērtību. Un bez tās tev ir problēma. Kā es te sēžu.

11. NECENTIES IZGUDROT VELOSIPĒDU❗️

Man tev ir lieliskas ziņas – velosipēds jau ir izgudrots. Tūkstošiem cilvēku ar lieliskiem panākumiem jau izmantoto formulas un algoritmus. Rada reklāmas. Būvē pārdošanas tuneļus. Veic zvanus klientiem. Noslēdz darījumus. Un vari būt drošs – aiz tā visa ir pārbaudītas sistēmas. Viņi paņem jau gatavus modeļus un ievieš tos dzīvē. Atliek vien izvēlēties savas nozares autoritātes un pārņemt viņu stratēģijas un instrumentus.

12. PĒC GADA TU VĒLĒSIES, KAUT BŪTU SĀCIS TAGAD❗️

Tu pavasarī iestādi 1 kartupeli, rudenī novāc 20. Šis pats princips darbojas ne tikai uz kartupeļiem, bet arī uz cilvēkiem. Proti – tu investē sevī laiku, naudu un enerģiju un ar garantiju saņem to pašu atpakaļ. Pēc manas pieredzes, attiecība ir tada pati kā kartupeļiem, vienīgi termiņi mazliet nobīdās. Gada laikā tu vari to visu divkāršot, ja vēlies x 20, paies 5 -7 gadi. Pārbaudīts!

Tiekamies jau pirmdien 12. septembrī 19:00. Pievienojies❗️

🎁 www.ccgroup.lv/pardosana 🎁

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s