REVERSE ENGENEERING

Vai tev ir mērķis? Varbūt sapnis? Un kā ar fantāzijām un vēlmēm?

Sauc kā gribi. Tās visas ir emocijas, taču tikai ar mērķi var reāli strādāt. Sasniegt var tikai mērķi. Sapņus un fantāzijas no mērķa atšķir stratēģija un konkrēts aktivitāšu plāns. Jaudīgākā mērķu sasniegšanas stratēģija ir jau pazīstamais Reverse Engeneering un Roberta Diltsa radītā loģisko apziņas līmeņu piramīda.

Daudzi domā, ka mērķu izvirzīšana un sasniegšana ir kaut kāds abstrakts jēdziens. Kaut kas fantāziju un vēlmju līmenī. Kā pasakā par Mazo Princi – vajag tik ļoti gribēt un visa pasaule tad sadodas rokā, lai tos īstenotu!

You wish!

Bet dzīvē ir citādāk. Dzīvē mērķa sasniegšana ir smags darbs. Darbs ar sevi un saviem resursiem. Savas vērtības paaugstināšana un apziņas paplašināšana. Katru dienu. Melnu muti. Bez atlaidēm.

Nav noslēpums, ka cilvēki nemaz nesasniedz savus mērķus, viņi izaug līdz tiem. Mainās. Top. Procesā. Pa ceļam.

Jā. Gribēt vajag!

Vēl vairāk, vajag zināt, ko gribēt. Jāspēj to detalizēti aprakstīt uz papīra un tad izveidot savā galvā vēlamās  nākotnes attēlu. Ikviena mērķa sasiegšana sākas galvā un tad pārvēršas par konkrētām ikdienas aktivitātēm.

Reverse Engeneering stratēģijas efektivitātes pamatā ir 6 secīgi elementi un, ideālā gadījumā, tā tiek veikta vieglas meditācijas stāvokli. Tas nepieciešams, lai varētu palaist vaļā ikdienas spriedzi un uzdāvinātu sev nedalītu uzmanību. Lai varētu ceļot savās domās. Laikā un telpā.

1. VĒLAMĀ REALITĀTE

Proti, tu sāc no otras puses. Pieņem, ka mērķis jau ir sasniegts un detalizēti to apraksti. Savā prātā uzzīmē skaidru un emocijām piepildītu attēlu. Caur 3 uztveres filriem – ko tu redzi, dzirdi, sajūti. Tā, it kā tas notiek tieši šobrīd. Tā, it kā tu šobrīd jau stāvi virsotnē!

2. ŠĪ BRĪŽA REALITĀTE

Kad esi uzzīmējis vēlamās realitātes attēlu, atgriezies šī brīža situācijā. Apzinies realitāti, atzīsti savas bailes un stereotipus, pieņem šī brīža situāciju kā starta pozīciju un uzņemies atbildību par savu dzīvi. Redzi, dzirdi, sajūti!

3. RESURSI

Ejam tālāk! Definē resursus, kas tev jau ir un vēl būs nepieciešami pa ceļam. Sāc ar savu kompetenču un talantu auditu. Ko tu jau proti darīt izcili un ko vēl nepieciešams apgūt vai pilnveidot pa ceļam uz vēlamo rezultātu. Apzinies apstākļus un cilvēkus, kas var tev sniegt atbalsta plecu. Izvēlies laika rāmi, kādā tas notiks. Saproti, cik daudz naudas tas prasīs un kā tu to nopelnīsi.

4. STRATĒĢIJAS UN AKTIVITĀTES

Pavisam vienkārši – mērķa sasniegšana ir konkrētas, nepārtrauktas un pārdomātas aktivitātes katru dienu. Caur spriedzi, disciplīnu un sevis pārvarēšanu. Tu jau zini, mērķi atrodas otrā pusē komforta zonai. Tā mēs augam. Topam.

5. TICĪBAS

Tu pamosties un katru rītu saliec savā somā ikdienai nepieciešamās ticības. Tu tici sev. Visumam. Ģimenei. Vadītājam. Produktam. Nezinu, kam vēl, taču tu tici. Tev būs ticēt. Citu variantu nav! Tāda ir lietu kārtība.

6. VĒRTĪBAS

Lielie jautājumi. Kāds ir tavs vēstījums pasaulei? Kāpēc tu dari to, ko dari? Kas liek tavām acīm mirdzēt? Kam un par ko tu esi pateicīgs? Ko tev nozīmē ģimene, atbildība, piepildījums, garīga izaugsme. Un jā, ar katru godīgu atbildi tu mainies. Nokļūsti tuvāk savam mērķim un patiesajam kodolam. Sevis paša labākai versijai.

Tad visu iepriekš minēto atkārto. Regulāri. Atrodi godīgas atbildes un izpildi mājas darbus katrā no apziņas līmeņiem. Un ar katru jaunu reizi pamanīsi atšķirību. Un, pēkšņi, tu esi virsotnē!

Tu jau zini, virsotnes nav domātas, lai laiskotos un gulētu uz lauriem. Tās domātas, lai labāk varētu saskatīt nākamās!

Nāc! No otras puses!

Tiekamies rudenī!

⬇️ ⬇️ ⬇️

http://www.ccgroup.lv/pardosana

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s