12 Biznesa Patiesības

Biznesā, tāpat kā dzīvē, eksistē noteiktas likumsakarības, kas nosaka, vai mēs gūsim panākumus vai arī nē. Patiesībā, cilvēki, kas ir dzīvē guvuši panākumus, ir gaužām līdzīgi. Viņi līdzīgi domā. Lasa līdzīgas grāmatas. Satiekas ar līdzīgiem cilvēkiem. Viņu ikdienas aktivitātes ir līdzīgas. Viņiem visiem galvā ir sistēma – panākumu algoritms, kas neparedz neveiksmi.

Jā, arī viņi kļūdās, paklūp un iekrīt ar seju dubļos. Taču viņi to neuzskata par neveiksmi, bet gan par iespēju piecelties un turpināt iesākto ar jaunu domāšanu, veicot korekcijas procesā.

Klik!

Tu piespied slēdzi un un iedegas elektrība. Vairumam no mums nav ne jausmas, kā tā rodas. Mums vienkārši jānotic, ka tā eksistē un jāizmanto elektrības sniegtās priekšrocības. Un jāatceras nebāzt naglas rozetē. Un apmaksāt rēķinu.

Proti – zini funamentālas formulas un vienkārši seko noteikumiem. Tad viss izdodas!

Zemāk esmu uzskaitījis 12 svarīgākās biznesa patiesības, kas padarīs tavu sniegumu īpašu.

1. Cilvēki pērk no cilvēkiem! Arī šobrīd, digitālajā laikmetā, cilvēki meklē nevis lētāko produktu, bet gan produktu ar dvēseli + risinājumu savām problēmām un kādu, kurš palīdzēs to izdarīt.

2. Cilvēki pērk no cilvēkiem, kas viņiem patīk. Tad, ja viņi tev uzticas. Tad, kad saskata sev kādu acīmredzamu ieguvumu.

3. Cilvēki nepērk produktu vai pakalpojumu, viņi maksā par dzīvi pēc darījuma! Viņi vēlas piedzīvot savā dzīvē racionālas un emocionālās pārmaiņas.

4. Jo vairāk tu centies kādam pārdot vai pārliecināt, jo tālāk tu esi no darījuma! Tāpēc – nepārdod, bet gan palīdzi nopirkt.

5. Efektīvas biznesa sistēmas pamatā ir 3 pamata aktivitātes! 1. Līdu ģenerācija jeb potenciālo klientu piesaiste. 2. Konversija jeb pirkuma lēmuma pieņemšana. 3. Attiecību serviss jeb atkārtoti darījumi.

6. Viens no svarīgākajiem biznesa efektivitātes mērījumiem ir atkārtoto darījumu īpatsvars! Tas nozīmē, ka sistēma strādā klienti atgriežas.

7. Biznesam ir jābūt pieejamam gan klātienē, gan online vidē. Cilvēki vēlas sajust dzīvu saikni un vēl viņi vēlas izmantot digitālās vides priekšrocības.

8. Ikviens pelnošs bizness ir tikai 1 pārdošanas tuneļa attālumā! Proti, vispirms tu uzbūvē naudas pelnīšanas sistēmu, pēc tam sistēma strādā tavā labā.

9. Uzlabot var tikai sistēmu – secīgas un mērķtiecīgas aktivitātes! Uzbūvēt, novērtēt progresu, piekoriģēt, ja nepieciešams. Un atkārtot.

10. Pirms nopirkt tavu produktu, cilvēki vēlas dzirdēt tavu stāstu! Kas tu esi, ko tu dari un ko vēlies pateikt pasaulei.

11. Aizmirsti par darījumu jau pēc pirmās reklāmas – tev būs dejot ar savu klientu un veidot attiecības! 6 – 8 saskarsmes punkti līdz pirmajam darījumam. 5 – 7 gadi līdz stabilai naudas plūsmai.

12. Tev nav jāizdomā velosipēds – tas jau ir gatavs! Apgūsti fundamentālas patiesības, praksē pārbaudītus instrumentus un saliec to visu kopā. Pārbaudi. Piekoriģē. Atkārto. Izbaudi.

Patiesībā, cilvēki, kas ir dzīvē guvuši panākumus, ir gaužām līdzīgi. Viņi līdzīgi domā.

Viņiem visiem ir sistēma!

Ieskaties!

http://www.ccgroup.lv/pardosana

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s