DRAUGI, NAV LABI!

Draugi, nav labi ❗️

Kaut kas nestrādā. Kaut kas buksē. Kaut kā lietas nenotiek tā, kā plānots!

Bet mēs taču visu izdarījām pareizi! Visi pikseļi ir saštepselēti un tuneļi ir uztaisīti pēc hai tek standartiem. Turklāt, tas viss mums izmaksāja bargu naudu.

Bet, sasodīts!

Tā jaunā online pārdošanas platforma nestrādā! Ko darīt?

Šobrīd, viens no biežāk apspriestajiem biznesa tematiem manā ikdienā. Un zini. Parasti risinājums ir atrodams Dziļajā Struktūrā, nevis Virspusējā. Proti, risinājums nav pikseļos, tuneļos un čatbotos!

Jāsaprot, ka tie visi ir tikai un vienīgi komunikācijas instrumenti. Tie nestrādā, kamēr neesi izpildījis mājas darbus. Kamēr neesi sapratis, ar ko tu runā. Ko vēlies pateikt. Kā vari padarīt pasauli labāku. Kādu problēmu vari atrisināt. Ar ko tavs produkts ir īpašs un unikāls. Ar kādiem racionāliem un emocionāliem argumentiem pasniegsi vēstījumu. Kā nokļūsi līdz pareizajam adresātam. Kā pierādīsi savu efektivitāti.

Un tur ir vēl lietas, kas jāizdara. Un šo sarakstu nevar ignorēt. Šim sarakstam nedrīkst pieiet pavirši un virspusēji. Tad iestājas neveikla pauzeJā. Tā gadās. Kad meklē risinājumu savām biznesa problēmām virspusē.

Bet. Kā teica Einšteins – “Reālu problēmu nevar atrisināt tajā pašā apziņas līmenī, kurā tā ir radusies!”

Jo. Biznesa Sistēma sastāv Dziļās un Virspusējās Struktūras. 80% no rezultāta ir mājas darbi un atbildes uz Lielajiem Jautājumiem. 20% ir tehniskais izpildījums – čatboti, tuneļi un pikseļi.Ne otrādi! Fundamentāli!

Turpinājums šeit – www.ccgroup.lv/transformacija

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s