UNDERDOG – MAZĀ SUŅA SPĒKS!

UNDERDOG. Latviski – maza suņa augumā.

Tāds, ko nepamana. Tāds, kam pārējie nepievērš uzmanību.

Vai zini, ko tas nozīmē?

Tu esi brīvs! Tev nav spriedzes! Tev nav akcionāru, kas skatās uz tevi caur kalkulatoru. Nav priekšnieka, kam plāns nepildās. Nav jāatskaitās par katru saspraudi. Tu esi pats par sevi!

Vai zini, ko tas vēl nozīmē?

Pasaulei tavas aktivitātes ir vienaldzīgas. Tevi neredz. Tevis nav. Tu neesi nekas. Pagaidām! Līdz brīdim!

Lielie suņi dzīvo pēc pareizajiem noteikumiem. Paklausīgi. Pēc skriptiem, formulām un algoritmiem. Dara garlaicīgu darbu, garlaicīgā veidā. Ka tik aizjūras akcionāri nesadumpojas! Ka tik kāds nepaskatās šķībi! Ka tik kāds nepārprot!

Un tieši tas ir tavs spēks. Mazā suņa spēks!

Tas nozīmē, ka vari eksperimentēt. Vari būt drosmīgi atšķirīgs. Spēlēt pēc saviem noteikumiem. Neprasīt nevienam atļauju. Atļauties kļūdīties. Jā, iespējams, tev, mazajam sunim, vēl nav daudz naudas. Pagaidām! Bet toties tev pieder viss pasaules laiks un viss pasaules spīts. Kopā ar drosmi uzdrīkstēties. Tas nozīmē arī to, ka tev nav ko zaudēt. Tik vien kā mazliet saburzīsi pašapziņu un norīsi vēl vienu krupi. Un vēl vienu. Krupji gan būs jārij gana daudz. Tāda ir cena. Un tad tas notiek. Boom! Tu iebliez skaļi! Boom! Tu izdari to vēlreiz! Un pats būtiskākais – tu spēj to atkārtot!

Success!

Tu esi izveidojis savu panākumu formulu. Nogājis mazā suņa ceļu un, pēkšņi, pasaule uz tevi skatās. Pie joda! Kas tas tāds? No kurienes? That’s The Way. Mazā suņa spēks!

UNDERDOG

12 Lieliski Vakari!

www.ccgroup.lv/transformacija

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s