GREMLINUS NEIZNĪCINA!

Vai zināji. Gremlinus neiznīcina, bet gan transformē!

Pavisam nopietni!

Atpazīst. Atzīst. Nosauc vārdā. Pieņem. Pieradina un tad padara tos par sabiedrotajiem.

Mums visiem ir savi Gremlini. Visiem bez izņēmuma! Dažiem ir kauns par tiem atzīties. Dažiem bailes ieskatīties tiem acīs. Daži nezin, ko ar tiem lai iesāk. Daži no mums ir tīri un caurspīdīgi kā kalnu kristāli. Dažādi.

Un tomēr. Nav cita ceļa! Tu esi medaļas abas puses!

Tāpēc, draudzīgs padoms – izvelc savus Gremlinus gaismā un nosauc tos vārdos! Skaļi!

Sāc ar to, ka paņem papīra lapu un uzliec tos uz papīra. Visu, kas tevi ierobežo un ar savu smagumu spiež pie zemes. One by one!

Bailes. Skopums. Lepnība. Skaudība. Slinkums. Klāt pieraksti situācijas, kurās šie Gremlini izpaužas visspilgtāk. Tu zini!

Tas būs sākums – pirmais solis. Tiklīdz nosaukts skaļi, Gremlina spēks mazinās uz pusi. Uzlikts uz papīra, tas saraujas vēl mazāks.

Nākamais solis – izķer Gremlinus dzīvajā. Piemēram, tu jūti Gremlinu tuvojamies. Asinis ausu bungādiņās sāk pulsēt un atbalsoties pakausī. Elpošana paātrinās. Krūšu kurvja rajonā rodas kamols, pieņemas spēkā un kāpj uz augšu.

Pazīstama situācija?

Jā, es zinu. Tās ir bailes, kas kāpj uz augšu. Ja atļausi tām aiziet līdz deniņiem, game over! Šī spēle zaudēta. Bailes pārņems tevi savā varā. Ja apturēsi tās pusceļā – tev ir vēl izredzes!

Netici? Bet tu pamēģini!

Nākamreiz, kad tā notiek, noķer bailes pusceļā un nosauc tās vārdā! Vienkārši, pasaki skaļi – ” Hei, bailes! Atkal jūs! Kā tad klājas? Sen neesat redzētas!” Skaļi. Ar izteiksmi. Ar smaidu un humoru. Kā rotaļu.

Pavisam nopietni!

Tas tāpēc, ka Gremlini mīl strādāt pa kluso. Inkognito. Viņi dara savu darbu tumsā, un tiklīdz tiek atpazīti, to spēks pazūd. Viņi apžilbt un sastingst. Kā meža zaķi spožu auto lukturu gaismā.

Paturi prātā! Iznīcināšana ir destruktīva rīcība un bezjēdzīga enerģijas izšķiešana. Transformācija – ceļš uz labāku ES un jauno skaisto dzīvi.

Atzīt, pieņemt un transformēt!

Hei, Slinkum! Atkal tu?

http://www.ccgroup.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s