UN, PĒKŠŅI, TEV VEICAS!

Reiz nodarbībā kāda no dalībniecēm, sauksim viņu par Sandru, atzinās – šodien esot sasodīti grūta diena! 

Nu, tu zini – tās dienas, kad viss krīt ārā no rokām un šķiet, ka pasaule pret tevi ir sazvērējusies. 

No rīta esot bijusi neveiksmīga tikšanās ar klientu. Sandra rūpīgi gatavojusies, lai noslēgtu darījumu, taču tikšanās izvērtās par īstu katastrofu. Patiesībā, kā viņa pati atzinās, īsti nemaz neatceroties, ko esot sarunājusi un vienošanās, protams, izpalikusi. Turklāt, izejot ārā no klienta biroja pamanījusi, ka rokas un drēbes nosmērētas ar tinti. Un tad atcerējusies klikšķi sarunas sākumā. Kā tagad saprata – brīdi, kad salauza pildspalvu. 

Šo pieraksti! 

Mēs apzināmies tikai 5% no savām ikdienas aktivitātēm. 95% no tā, ko darām, notiek autopilotā un process tiek kontrolēts no zemapziņas līmeņa. 

Apziņa un zemapziņa – prāta darbības 2 līmeņi. 

Ko tas nozīmē ikdienā?

To arī nozīmē – tavs balss tonis, žesti, mīmika, ķermeņa valoda, elpošana, sirdsdarbība un vēl daudzi citi procesi strādā paši, autonomā rēžīmā, bez tavas aktīvas līdzdalības.

Vadoties pēc programmas, kuru laika gaitā ir izveidojusi tava pieredze un ārējā vide. Vai arī pēc programmas, kuru tu mērķtiecīgi un apzināti esi sevī izveidojis pats. 

Domā, ka Sandra speciāli salauza to pildspalvu un sasmērēja drēbes? Domā, ja tu neapzinies, ko dara tavas rokas un nezini, pēc kā izklausās tavs balss tonis, ir lielas iespējas noslēgt darījumu? Nedomāju vis! 

Lai saprastu, par to šeit vispār ir runa – vienkārši, ieraksti savu telefona sarunu! Un pēc tam noklausies! Nebrīnīšos, ka tie būs divi dažādi cilvēki! 

Unless… Ja vien – tu saved sevi kārtībā! Ja vien pārprogrammē savus zemapziņas resursus no mīnusa uz plusu!

Nav noslēpums, ka komunikācijas ietekme par 90% ir atkarīga no ķermeņa valodas un balss toņa. Un zini, ja neesi izkopis savus žestus, balss toni, sakārtojis emocijas, izveidojis ieradumus un definējis vērtības – tavs sniegums ir ar jautājuma zīmi!

Vai uztvēri domu? 

Lai izveidotu noturīgu ieradumu un pārprogrammētu jebkuru zemapziņas līmeņa aktivitāti, nepieciešamas 60 dienas! Tad nākamo. No mīnusa uz plusu. Un tā – soli pa solim! 

Un tad, pēkšņi, tev veicas! Tev ir daudz naudas! Tu mirdzi! 

p.s. svinu svētkus un gatavoju prezentāciju. Nupat jau tiekamies! ;o)

http://www.ccgroup.lv/issavienojums

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s