5 PADOMI UZŅĒMĒJAM

People hangout together at coffee shop

“Kādi ir 5 VĒRTĪGĀKIE PADOMI, kurus šobrīd vari sniegt uzņēmējiem?” – saņēmu jautājumu.

1. AIZVIETO BAILES AR ZIŅKĀRI!

Vai ko citu, galvenanais, ka aizvieto! Kamēr galvā ir bailes, tikmēr domāšana ir paralizēta. Un kritiskā domāšana šobrīd ir ik viena uzņēmēja spēcīgākais ierocis. Jā, piekrītu. Nav viegli, taču tas ir vērtīgākais, ko šobrīd var izdarīt – pārnest uzmanības fokusu no bailēm uz iespēju un risinājumu meklēšanu!

2. SAGLABĀ SAIKNI AR KLIENTIEM!

Klienti ir jebkura uzņēmēja lielākā vērtība! Pirms krīzes, krīzas leikā un pēc tās – jebkuros laikos! Uzturi saikni ar saviem mērķa klientiem. Pasaki paldies par lielisko pieredzi iepriekš. Uzmundrini. Sniedz kādus vērtīgus un praktiskus padomus un aicini uz sadarbību tagad un nākotnē. Iespejams, ir kāds cits formāts, kā šobrīd varat viens otram būt noderīgi!

3. VEIC PROFESIONĀLO KOMPETENČU AUDITU!

Pārskati, kas atrodas tavā profesionālo instrument lādē. Šobrīd ir īstais brīdis godīgai sarunai ar sevi. Iespējams, iepriekšējās dzīves straujajā ritmā biji piemirsis, ka labklājības un profesionālās efektivitātes pamatā ir konkrētas kompetences. Vai zini, kas tās ir? Kāpēc tieši tās? Kuras no tām līdz šim ir sniegušas vislielāko atdevi? Kuras ir steidzami jāuzlabo? Kuras būs kritiski svarīgas, kad beigsies krīze? Lieliski jautājumi, vai ne?

4. IZVEIDO ONLINE PĀRDOŠANAS PLATFORMU!

Izveido sava biznesa pārstāvniecību populārākajos sociālajos tīklos, it īpaši tajos, kuros atrodas mērķa klienti. Uzbūvē efektīvas online pārdošanas platformas centrālo elementu – piezemēšanās lapu. Pievērs uzmanību! Nevis mājas lapu, bet gan piezemēšanās lapu! Tad izveido komunikācijas stratēģiju un ikdienas aktivitāšu plānu. Un sāc darīt! Saštepselē pareizos pikseļus. Savieno vienotā sistēmā. Iedarbini procesu. Uzrunā savus mērķa klientus, veido attiecības, piesaisti jaunus un pārliecinies, ka tas viss strādā! Jā, bez tā nevar! Un nevarēs!

5. INVESTĒ SEVĪ!

Atrodi autoritātes! Lasi grāmatas! Skaties video! Pievienojies online nodarbībām! Uzmeklē domu biedrus un iedvesmotājus! Klausies mantras! Spodrini savus talantus un kompetences! Apgūsti digitālās komunikācijas prasmes un biznesa psiholoģijas pamatus! Sakārto domāšanu un izveido savus spēka rituālus!

Kad tad, ja ne tagad?

“Kad izkļūsi no vētras, tu vairs nekad nebūsi tas pats cilvēks, kurš tajā iekļuva. Un tam jau vētras ir domātas. Tāda ir viņu būtība!” – tā Haruki Murakami

Stāsts vairs nav par to, kāds tu iekļuvi vētrā! Tagad stāsts ir par to, cik stiprs tu izkļūsi no tās arā, cik ātri tas notiks un kādus mājas darbus būsi izpildījis!

Turpinājums šeit – ieskaties! http://www.ccgroup.lv/issavienojums

One comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s