2 GADUS MAN NEBIJA NEVIENA KLIENTA

IZMISUMS

Pirmos 2 gadus man nebija neviena klienta. Nulle! Zero!
Kā šodien atceros to sajūtu. Aizgāju no siltas vietiņas, lasi – labi apmaksāta pārdošanas vadītāja amata farmācijas kompānijā. Uzrakstīju atlūgumu un atvēru durvis. Svešas. Biedējošas. Atvēru un apjuku. Apžilbu no spožajām perspektīvām un nezināšanas, ko darīt tālāk. Aiz durvīm nevienu nepazinu, un neviens nepazina mani. Tā arī mīņājos uz sliekšņa. No vienas kājas uz otru.

ŠAUBAS

Zini. Tā sajūta, kad tu esi pacēlis kaut ko lielu un smagu. Kad esi pacēlis un ar prātu saproti, ka nav ņemams. Pagaidām, vēl nē. Ka, vienkārši, neesi tam gatavs. Tā sajūta. Un tu nezini, ko tagad darīt – likt nost vai turpināt nest. Ar cerību, ka pietiks spēka un izturēs mugurkauls. Un tad vēl tas spīts. Pēdējais resursu sarakstā. Jā, vienīgais, kas vēl palicis. Un tu turpini nest. Jo esi sasodīti spītīgs!

PIEŅEMŠANA

2012. gada 16. februārī es kļuvu par uzņēmēju. Bez algas dienas. Bez dienesta auto, datora un mobilā telefona. Bez apmaksāta atvaļinājuma un slimības lapas. Jo tas spīts. Vienkārši, pieņēmu jauno realitāti, uzvilku darba cimdus un sāku art zemi 50 – 60 stundas nedēļā. Ar tulznainām rokām un melnu muti.

SOLĪJUMS

Un pats svarīgākais, es devu sev solījumu. Es teicu – “Vecīt, ej un pierādi sev, ka tu vari! Ej un kļūsti par vērtību! Uzņemies atbildību par savu dzīvi! Kļūsti par tādu cilvēku, par kādu tu vienmēr esi vēlējies kļūt! Izdari tā, lai tu pats un tava ģimene ar tevi lepotos

RESURSU APZINĀŠANA

Es atradu sev Skolotājus. Pasaules līmeņa ekspertus savā nozarē. Sāku viņiem sekot. Analizēt viņu ieradumus, pārņemt stratēģijas un apgūt praktiskus instrumentus. Iemācījos atteikties no mirkļa iegribām un koncentrēties uz būtiskāko. Iemācījos plānot savu laiku. Definēt prioritātes. Nepārtraukti celt savu profesionālo vērtību. Iemācījos vispirms dot un tikai pēc tam saņemt. Iemācījos fundamentālus labklājības un personīgās izcilības principus.
2012. gada 16. februārī es kļuvu par uzņēmēju. Vienkārši, pieņēmu jauno realitāti un sāku art zemi.

AKTĪVA RĪCĪBA

Zini, kas ir vērtīgākais es ieguvu? Es ieguvu brīvību!
Tu piecelies bez pulksteņa. Ar mērķi. Ar sapni, kuru vēlies padarīt dzīvu. Piecelies, un tev pieder visa diena. Visas stundas, minūtes un sekundes. Un tu pats izlem, kā izmantosi savu dārgāko resursu – laiku.
Tu vienkāši dari. Ej savu ceļu un laiku tu kļūsti īpašs kādā šaurā jomā. Savā nišā. Tu apzinies laika vērtību un pats radi vērtību. Tad parādās reāls rezultāts. Kopā ar apmierinātiem klientiem, viņu draugiem un naudu. Protams. Ja pietiek gribasspēka, un tu spēj panest pats savu brīvību.
Tā sajūta, kad tu esi pacēlis kaut ko lielu un smagu atnāk. Citādi nevar. Tā mēs augam. Taču tagad es zinu – šī sajūta ir sākums kam lielam un nozīmīgam. Kā viens no elementiem lielisko notikumu ķēdē.
Ir 5. Un tu atkal esi piecēlies. Bez pulksteņa.

JAUNA PĀRLIECĪBA

Kopš tās dienas ir pagājuši vairāk nekā 8 gadi. Šobrīd mani klienti ir Mercedes, Toyota, Samsung, Microsoft un daudzi citi. Es palīdzu uzņēmumiem un pārdošanas profesionāļiem sasniegt viņu izvirzītos mērķus. Un pats svarīgākais – es lepojos ar savu klientu panākumiem vēl vairāk, nekā ar savējiem.

“Man ir svarīgi, lai jums izdodas!” Šis teikums ir rakstīts uz manas vizītkartes, un es no sirds tam ticu!

Jautāsi, no kā es pārtiku pirmos divus gadus? Mūrēju kopā ar tēvu kamīnus. Iepazīsties – mans tēvs – Vitolds Untāls ir lielisks kamīnmeistars.

http://www.ccgroup.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s