DARĪJUMA LĪNIJA

Ja man kāds lūgtu definēt vienu atziņu, kas visvairāk ir ietekmējusi manu profesionālo sniegumu, es nešauboties atbildētu – 

DARĪJUMA LĪNIJA!

Vai esi kādreiz veikalā bēdzis no pārdevēja, kurš mēģina tuvoties? Vai esi kādreiz saņēmis telefona zvanu un nekavējoties nožēlojis, ka atbildēji? Vai esi iegājis kādā mājas lapā un tūlīt pat aizgājis prom? 

Ticu, ka esi. Un atbilde ir pavisam vienkārša – tu un tas otrs, jūs abi neesat uz vienas līnijas. Pārdevējs veikalā, zvanītājs un mājas lapas radītāji, visticamāk, neko par to nav dzirdējuši. 

Taču DARĪJUMA LĪNIJA eksitē. Tāpat kā gravitācija, elektrība vai karma. Tu nevari tai pieskārties, taču tu vari to saprast un izmantot sev par labu. 

Līnija jeb citiem vārdiem, abpusēji pozitīva emocionāla saikne abos – apziņas un zemapziņas līmeņos. Tā nerodas pati no sevis un pati nepazūd. Tu par to esi atbildīgs! 

Veikala pārdevējam, zvanītājam un mājas lapas izstrādātājam ir jāiegulda pamatīgs darbs, jāsaprot fundamentāli biznesa psiholoģijas pamatprincipi un jārada klienta prātā noteiktas emocijas noteiktā secībā. 

Pārsteidzoši, taču telefona sarunas laikā tev tiek dotas 4 – 5 sekundes, kuru laikā klients izlemts, turpināt sarunu vai nē. 

Ieejot mājas lapā – tas pats! 4 – 5 sekundes un klients jau skrullē prom! 

Tiekoties klātienē, tev ir 5 -7 sekundes, lai izveidotu saikni ar klientu un tiktu uz līnijas.

Atceries – darījumi notiek tikai uz līnijas. 4 – 7 sekundes. Ja neesi uz līnijas, klienti no tevis bēg, met nost klausuli un iet prom no tavas dārgās un mega advancētās lapas. Skarbi, vai ne…

Jautāsi, kas jādara, lai nokļūtu uz tās līnijas?

Man patīk tavs domu gājiens! ;o)

💥 💥 💥 💥 💥 
www.ccgroup.lv/issavienojums

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s