ĻAUJ MINĒT…

Es nezinu, vai tu esi gatavs mani uzklausīt. Nezinu, vai tas, ko teikšu, ir domāts tev. Un tomēr.

Ļauj minēt…

Iespējams, tu šobrīd esi nokļuvis strupceļā un neredzi no tā izeju. Iespējams, esi kādas svarīgas izvēles priekšā. Vai, varbūt, esi nonācis līdz atziņai, ka vēlies un vari savā dzīvē sasniegt vairāk. Daudz, daudz vairāk. Tev tikai nepieciešams spēcīgs impulss. Vai, varbūt, tu vienkārši jau daudzus gadus seko līdzi šīs grupas ierakstiem, iedvesmojies, dzīvo līdzi un beidzot vēlies šīs lieliskās atziņas pielietot praksē.

Lai gan patiesībā, tas nav svarīgi. Svarīgi, ka tu esi šeit un vienkārši lasi šis rindiņas.

Esmu sarūpējis tev pāris jautājumus.

Saki, lūdzu – cik atvērta ir tava domāšana? Cik ļoti tu esi gatavs pieņemt vērtīgas idejas un realizēt jaunas iespējas?

Daudzus gadus atpakaļ es to izdarīju! Es arī pieņēmu vairākus liktenīgus lēmumus. Es uzmeklēju savus Skolotājus, pārņēmu viņu panākumu stratēģijas un efektīvākos biznesa instrumentus.

Man tev ir lieliskas ziņas. Tu arī to vari! Vai pelnīt tik daudz, lai vairs nebūtu jādomā par naudu. Tu arī vari izveidot tādu dzīves modeli, lai būtu laimīgs kopā ar sevi un saviem mīļajiem.

Ir par ko aizdomāties, vai ne?

Zini, cilvēkam vienmēr ir 3 izvēles – mēģināt piekrāsot esošo fasādi. Samierināties ar šī brīža realitāti, pazeminot savas prasības. Vai arī – izrauties no scenārija un pakāpties augstāk. Uz nākamo personīgās izcilības līmeni.

Es nezinu, vai esi gatavs pieņemt pārdomātu lēmumu tagad un sākt aktīvi rīkoties. To vari zināt tikai tu pats.

Vairums cilvēku tā arī nekad nepāriet no domām par labāku dzīvi uz reāliem darbiem. Tas nekas. Tā notiek… Taču tu esi darītājs. Tu esi viens no mums.

Vai pareizi esmu tevi sapratis?

Ticu, ka savā ziņā mēs esam līdzīgi. Es arī esmu no tiem, kas dara. Es arī esmu sava ceļa gājējs. Es arī maksāju pilnu panākumu cenu, paņemu no dzīves vērtīgāko, pielāgoju savam pasaules modelim un eju savu ceļu. Brīvi. Ar pārliecību.

Kad esi Turībā, meklē A korpusu. Pirmā ēka pa labi. Īsi pirms 18:00. Es būšu jau tur! Kā mani atpazīsi? Pēc zilās žaketes. Un vēl – es smaidīšu! ;o)

ĪSSAVIENOJUMS 11.0
www.ccgroup.lv/issavienojums

PANĀKUMU MODELĒŠANA
www.ccgroup.lv/panakumi

p.s. nav steigas. Nāc, kad esi tam gatavs!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s