Glezna. Grezna vai mazāk

Nesen biju uz radio interviju. Pat divām. Drīzumā ielikšu video. Runājām par to, kāpēc dažiem izdodas piepildīt savus sapņus, savukārt liela daļa cilvēku dzīvo savas dzīves, bēgot no neveiksmēm un cīnoties ar problēmām.

Karma? Liktenis? Zvaigžņu stāvoklis?

Zini. Mana pārliecība – viss ir atkarīgs no attēla, kas ir tavā galvā. Pavisam nopietni! Ik vienam no mums galvā ir attēls. Glezna. Grezna vai mazāk. Tā sastāv no maziem gabaliņiem – mūsu pašu domām, sapņiem un emocijām. Salikta kopā kā tāds puzlis. Ir jāpaiet zināmam laikam, kamēr cilvēki to saprot. Daži ātrāk. Daži vēlāk. Daži nekad.

Un jā, ja tu pats neveido savu attēlu, tad to veido citi – priekšnieks, valdība, sieva, kaimiņi. Pēc sava prāta. Patīk tev tas vai napatīk. Gribi tu to vai negribi. Drīzāk jau gribi. Jo, ja negribētu, tu taču tā nedarītu. Neļautu kādam kontrolēt tavu dzīvi. Vai ne?

Man tev ir 4 lieliskas ziņas!

1. Jā, šis stāsts ir par tevi. Es šobrīd runāju ar tevi!
2. Tevī jau ir visi nepieciešamie puzles gabaliņi. Lai arī kāda būtu tava glezna. Grezna vai mazāk. Lai izveidotu grezno, būs jāpiepūlas. Tā otra gan izveidojas pati no sevis!
3. Nekad nav par vēlu sākt!
4. Tu vari izjaukt savu veco versiju un salikt attēlu no jauna. Atkal un atkal. Vēlreiz un vēlreiz. Tādu, kādu tu to vienmēr esi vēlējies!

Atzīsti. Uzņemies atbildību. Novelc svītru ar pagātni. Iezīmē skaidrus, saprotamus mērķus un ieprogrammē pats savu nākotni. Un tie nav tikai tukši vārdi, bet gan pavisam konkrētas stratēģijas un praktiskas aktivitātes.

Zini, kas vēl ir interesanti…Tad kad tu sāc meklēt sava attēla fragmentus un iemācies tos atrast, turpmāk tu atradīsi tos vienmēr. Turpat. Tādā pašā izskatā. Lai kas tas arī būtu!

Atceries – prāts nav paredzēts, lai sasniegtu rezultātu. Tas jau ir rezultāts! Tas ir paredzēts, lai sapņotu, veidotu attēlus un izpildītu pavēles! Prāts noticēs visam, ko tu viņam teiksi un tad tas kļūs par daļu no tavas dzīves.

Tu vari domāt, ka skaties uz gleznu, lai gan patiesībā – glezna skatās uz tevi!

Grezna vai mazāk. Izvēle. Godīgi.

Drīz jau sākam! www.ccgroup.lv/panakumi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s