JA IR JAUTĀJUMI, BŪS ARĪ ATBILDES!

Pāris nedēļas atpakaļ biju Madonā. Ciemos. Pie skolēniem. Jāsaka, prasīgākā auditorija ever!

Rezumējums. Ja vari izveidot kontaktu ar skolēniem – tu vari visu! ;o)

Lai vai kā, šeit ir daži no uzdotajiem jautājumiem un mani komentāri. 

🔴 Kas man dzīvē reāli noderēs no tā visa, ko es mācos skolā?

To es nezinu. Taču zinu, ka visa informācija, kuru uztveram dzīves laikā saglabājas vai nu apziņas vai zemapziņas līmenī. Un mēs nekad nezinām, kurā brīdī būs nepieciešama sālskābes formula vai Pitagora teorēma. Dzīvei patīk sagādāt pārsteigumus. Un vēl, es ieteiktu jau savlaicīgi izvēlēties savus tematus un paņemt no tiem maksimumu. 

🔴 Ko darīt, ja nezinu, ko gribu?

Turpini meklēt! Turpini uzdot sev šo jautājumu! Tas ir lielisks jautājums, kas atver čakras un piesaista izaugsmes resursus. Un pats būtiskākais – uzdrīksties sapņot drosmīgus sapņus un ieklausies savā sirdsbalsī!

🔴 Kur atrast laiku?

Laiku nevar atrast. Var atrast sevi šajā laikā un telpā. Var saprast lietu svarīgumu, vērtību nozīmi, izvirzīt prioritātes un izveidot savu ritmu. Tad laika pietiek. 

🔴 Kur atrast motivāciju?

Vienīgajā vietā, kurā ir vērts meklēt – sevī! Motivācija atnāk, sekojot sirdsbalsij! Līdz ar atbildēm uz lielajiem jautājumiem un kopā ar tiem pašiem drosmīgiem sapņiem. Patiesībā, motivācija neatnāk, bet gan izaug. Tā jau ir ik vienā no mums. Kā snaudošs milzis, kurš gaida lai to atmodina. 

🔴 Kas jādara, lai nopelnītu miljonu?

Nezinu! Man ir aptuvena nojausma, taču precīzi nemāku teikt. Kad nopelnīšu miljonu, tad pateikšu. Šobrīd varu pateikt, kā izveidot harmonisku un saskaņotu vidi, kā nopelnīt tik daudz naudas, lai varētu nedomāt par naudu, parūpēties par saviem mīļajiem un darīt savu sirdslietu. Bet miljons lai pagaida. 

🔴 Kā iepatikties viņai?

Viņu nepazīstu. Varu tikai dalīties savā pieredzē… Viņām patīk puiši, kas smaida. Tādi, kas ir drosmīgi, lai pieietu klāt un uzsāktu sarunu. Kas nepadodas pēc pirmā atraidījuma. Kas rūpējas par savu izskatu un ķermeni. Kas lasa grāmatas un zina stāstus. Ir savā dzīvē kaut ko vērā ņemamu sanieguši saviem spēkiem. Bet ar viņām ir kā ar bitēm. Var gadīties pilnīgi ačgārni. Turās! 

🔴 Ko darīt, ja es viņam nepatīku?

Tagad, skatoties atpakaļ uz saviem sirdsāķīšiem. Uz visām, no kurām esmu savulaik dabījis kurvīti, ar pārliecību var teikt – labi ka tā! Dzīvē viss notiek tā, kā tam jānotiek. Lai kā mēs gribētu šo patiesību ignorēt. Tas tāpēc, ka neredzam Visuma bildi kopumā, bet gan tikai nelielu, emocijām piesātinātu šī brīža fragmentu. 

🔴 Kā pārvarēt bailes no neizdošanās?

Mainot uzmanības fokusu un izpratni par šo tematu. Neizdošanās ir sākums ik vienai jaunai lietai. Neizdošanās ir progresa stūrakmens. Neizdošanās, nozīmē – turpini darīt! Turpini ar katru reizi uzlabot savu sniegumu! Kad pieņem, ka neizdošanās ir labi, tad pazūd bailes! 

🔴 Kā izvēlēties nākotnes profesiju un nekļūdīties?

Paskatīties uz sevi no malas un definēt savus talantus. Ne velti Aristotelis ir teicis – “Vietā, kurā krutojas tavi talanti un pasaules vajadzības, atrodas tava profesija!” Katrs no mums savā veidā ir īpašs un unikāls. Katram no mums Visums ir dāvājis īpašas spējas darīt kādas noteiktas aktivitātes ātrāk, vieglāk, efektīvāk kā pārējiem cilvēkiem uz planētas Zeme. Šīs īpašās spējas tad arī ir mūsu talanti! 

🔴 Kas jādara, lai dzīvē gūtu panākumus?

Vispirms, jāsaprot, ko tev nozīmē vārds – “panākumi”. Šis vārds katram izskatās citādāk. Kādam panākumi ir daudz naudas, kādam vizītkarte ar statusu, kādam bērni un mīļas rokas ap kaklu. Kas jādara? Jāsaprot, ko šis vārds nozīmē un jārīkojas! Viena lieta gan nemainās – jāsāk darīt! Jāiet pretīm naudai vai mīļajām rokām! 

🔴 Vai ir vērts doties dzīvot uz ārzemēm?

Noteikti! Esmu pats to darījis un iesaku arī citiem! It īpaši jauniem cilvēkiem. Lai viņi saprot, ko nozīmē pelnīt naudu! Lai saprot pasaules kārtību! Lai ir iespējas redzēt pasauli, salīdzināt savu dzīvi un izdarīt secinājumus! 

🔴 Ko darīt, ja gribu visu uzreiz un tagad?

Savaldīt savu gribēšanu! Visumam ir sava kārtība: pavasarī iesējam – rudenī nopļaujam! Ik viens, kurš ir iecerējis mainīt šo kārtību, ir lemts neveiksmei! Atceries, ka cilvēki nesasniedz savus mērķus, viņi izaug līdz tiem! Tāds ir plāns! Atrast savu vietu dzīvē, būt laimīgam un kļūt par izcilu sava darba darītāju! 

Viss pārējais pagaidīs!

Ieskaties!

⬇️⬇️⬇️
www.ccgroup.lv/irlaiks

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s