VĒSTĪJUMS AR DVĒSELI

Uzņēmēj, vai zināji – mājas lapa nav domāta pārdošanai! 

Tā ir domāta zīmola veidošanai, uzticības radīšanai, korporatīvo vērtību akcentēšanai, kontaktiem un Google kartei, lai klienti varētu Tevi atrast! 

Ja vēlies pārdot online vidē, Tev ir nepieciešama piezemēšanās lapa! Pat vairākas! Katram produktam vai produktu grupai sava. 

Jo. Mājas lapa un piezemēšanās lapa nav viens un tas pats! 

Piezemēšanās lapa tiek veidota pēc atšķirīgiem principiem un tās mērķis ir tikai viens – pārdot! 

Proti, konvertēt jeb pārvērst ienākošo satiksmi jeb klientu plūsmu par reāliem darījumiem. Tās pamatā ir rūpīgi pārdomāti, secīgi komunikācijas algoritmi un biznesa psiholoģijas nianses. 

Piezemēšanās lapa ir centrālais online pārdošanas platformas elements, kurā no visiem iespējamiem sociālajiem tīkliem saplūst potenciālie pircēji, iepazīstas ar produktu, soli pa solim atrod atbildes uz visiem svarīgākajiem jautājumiem, piedzīvo 5 secīgas emocijas, iemīl tavu produktu un tad samaksā! Nopērk! Produktu vai nākamo soli ceļā uz darījumu! 

Neatejot no kases! 

Ar pārliecību varu apgalvot – piezemēšanās lapa uz šo brīdi ir efektīvākais online pārdošanas instruments. 100%! Protams, ja dara to pareizi! 

Eksistē noteiktas likumsakarības, ka jāievēro šādas lapas izveidē. 

Piemēram, profesionāļi veido trīs piezemēšanās lapu versijas:

🔴 Lapas, kurās ir pēc iespējas mazāk informācijas. 
🔴 Lapas, kurās ir daudz teksta un informācijas. 
🔴 Lapas, kurās ir Dvēsele. 

Atzīšos, esmu trešās kategorijas kaisligs fans. Citiem vārdiem, tās ir lapas, kurās tiek radīta emocionāla saikne ar mērķa auditoriju un potenciālo klientu vērtībām. Lapas, caur kurām izstaro siltums, cieņa un mīlestība. 

Un pats būtiskākais – ik vienai no minētajām versijām ir nulles vērtība, ja nav satiksmes! To pieraksti!

Ja nenotiek aktīvs darbs ar mērķa auditoriju iekš sociālajiem tīkliem. Tur sākas bizness. Tur ir enerģija. Tev, vienkārši, jāsaprot savi klienti un ar viņiem jārunā. Par viņiem svarīgām lietām. Valodā, ko viņi saprot un veidā, kas viņiem ir pieņemams. 

Jā! Vēl viena lieta, cipari! 

Var diskutēt, kura versija ir labāka, taču cipari nemelo! Profesionāli izveidotas piezemēšanās lapas konversija ir vidēji no 5 līdz 10%. Respektīvi, tik daudz klientu no visiem ienākušajiem reāli nopērk tavu produktu vai pirmo soli ceļā uz darījumu. Protams, cipari ir atkarīgi arī no biznesa specifikas, taču tas viss patiešām strādā. Reāli! 

Ko nu es te daudz runāšu. Ieskaties! Zemāk ir konkrēti piemēri, kas reāli dara savu darbu – pārvērš apmeklētājus par pircējiem! 

Tu taču to arī vēlies, vai ne?

www.sapnisparmaju.lv
www.ccgroup.lv/issavienojums
www.ccgroup.lv/vestijums

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s