Tev tik jāsūta signāls!

Kā šodien atceros. Augusta beigas. Stārķu mazuļi ap to laiku jau vingrina spārnus, lai dotos ceļā. 

Guļu saritinājies seģenē uz ēvelētiem koka dēļiem un skatos zvaigžņotajās debesīs. Tās zvaigznes nemaz tik viegli nedodas rokā, pamatīgi jāatgāž galva, lai pamanītu to vēso, pulšējošo spozmi pāri augstajām kalnu korēm. 

Ja kādreiz vēlies nokļūt vietā, kur nekas nenotiek, izņemot zvaigžņu pulsāciju, lašu nārstu un traktoru rūkoņu, kas atbalsojas fjordu pelēkajos akmeņos, aizbrauc uz Laerdal. Ciematiņu Norvēģijas ziemeļaustrumos. 

Es aizbraucu. Sakrāju autobusa biļetei un aizbraucu. Jāpiebilst, ka sanāca tikai vienā virzienā. Šķiet, ka togad mums tikko kā bija bezvīzu režīms piešķirts. 

Nezinu, kāpēc Laerdal. Vienkārši, izkāpu autobusa pieturā, lai apmeklētu labierīcības un paliku. Jo iepatikās. Klusums. Kalni. Un kas par gaisu. Ievelc elpu un še – gatava meditācija. 

Ommm… 

Trešajā naktī, guļot pieturā, es sev teicu – “Edgar, apsoli, ka šī ir pēdējā reize dzīvē, kad tu nakšņo uz sola! Turpmāk, tikai uz augšu!

Pa dienu gāju no mājas uz mājas, klauvēju pie durvīm un prasīju darbu. Atzīšos, trešajā dienā bišķu sašļuku. Galvā jau apsvēru domu, doties uz tuvējo benzītanku un lūgt visiem pēc kārtas, lai peved kādu gabaliņu Latvijas virzienā. Domāju, pieklauvēšu vēl pie 2 durvīm un došos uz benzīntanku. 

Tu neticēsi! 

Šis saka – Jā! Vajag! Ne uzreiz. Pēc 2 nedēļām, bet vajag! Saimnieku sauca Magne Eri. Bijušais futbolists. Izmitināja mani kaimiņa mājas piebūvē. Sieru iedeva. Maizi. 

Mana pārliecība. Visumam ir sava kārtība. Tas atalgo tos, kas pārkāpj robežas. Tā, vienkārši, notiek. Vismaz, ar mani. Regulāri. Daudzas reizes. Atkal un atkal. Tu pārvari sevi un saņem balvu – iespēju mainīties un dzīvot labākā pasaulē. Kāpt uz augšu. Nokļūt nākamajā līmenī. 

Lasīju kartupeļus. Krāsoju mājas. Kāpu kalnos pēc pazudušiem jēriem. Tīrīju lopu kūtis. Pieņēmu aitām dzemdības. 

Mēnesī sanāca kādi 2500 lati. Laikos, kad Aldara pilzenieks maksāja 35 santīmus gabalā. 

Tev tikai jāsūta Visumam Signāls. Ka es gatavs darīt. Gatavs uzsākt ceļu pretī pozitīvām pārmaiņām. Un Visums parūpēsies par resursiem. Tev tik jāsūta Signāls!

Šeit!

http://ccgroup.lv/issavienojums

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s