Mēs pārstājam steigties…

Zini, kā notiek… Kad saprotam, ka laiku nevar saplānot, mēs pārstājam steigties. 

Kad iemācāmies pārvaldīt savu iekšējo enerģiju un koncentrēties uz lietām ar lielāku pievienoto vērtību, pēkšņi, sākam visur paspēt. 

Lai tas notiktu, jāiemācās atšķirt un vadīt 5 dažādus ikdienas aktivitāšu veidus. 

1. Spēka uzņemšanas lietas. Viss, kas dod tev spēku. Sākot ar rīta kafiju, šokolādes tāfelīti, jogas nodarbību, apmierināto klientu atsauksmēm, konferencēm vai apmācībām. Katram savas. Spēks ir enerģija, kas rodas, darot pareizās lietas pareizā veidā. Ar izpratni, iesaisti un mīlestību. 

2. Dzīvesprieka un iekšējā līdzsvara lietas. Tavi ik rīta rituāli, skūpsti un apskāvieni, laiks kopā ar ģimeni un saviem mīļajiem, mantras un lūgšanas, klusie saullēkti vienatnē vai dejas uz bāra letes līksmojošu draugu pulkā. Viss tas, kas liek sirdij dziedāt un satikt savu patieso būtību. 

3. Svarīgās un steidzamās lietas. E-pasti, rēķini, telefona zvani, biļetes, apdrošināšanas, atskaites, tikšanās. Lietas, kas vienkārši jāizdara. Jo jāizdara. 

4. Naudas pelnīšanas lietas. Tas, kā tu pelni naudu. Pievērs uzmanību, nevis iztiku, bet naudu. Ikdienas aktivitātes, kuras veicot, tu sniedz apkārtējiem cilvēkiem vislielāko vērtību un viņi tev par to samaksā. 

5. Mērķu sasniegšanas lietas. Lietas pretī kam lielam un nozīmīgam tavā dzīvē. Lielie soļi un mazie solīši ārpus ierastā. Baiļu pārvarēšanas, gribasspēka stiprināšanas un stereotipu laušanas lietas.

Jautāsi, kā man pašam sokas? Es mācos. Esmu procesā. Pievērst uzmanību, atšķirt, piešķirt vērtību niansēm un koncentrēties uz būtiskāko. 

Bet laiks pa to laiku dzīvo savu dzīvi. Pēc saviem likumiem.

Visiem nesteidzīgu jauno nedēļu! ;o)

Šeit! www.ccgroup.lv/issavienojums

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s