Un kā tad ar Forbes?

Saņēmu jautājumu. Ja reiz es citiem mācu kā pelnīt naudu, kāpēc es pats neesmu žurnāla Forbes bagātāko cilvēku sarakstā?

Lielisks jautājums, vai ne?

Mana atbilde. “Esmu izveidojis sevi kā personību, ar kuru pats varu būt lepns. Esmu atradis savu aicinājumu un izbaudu ik mirkli, kas man ir piešķirts. Es dzīvoju tādu dzīvi, kādu vienmēr esmu vēlējies. Katru dienu pavadu ar mīlestību pret sevi, saviem tuvajiem un cilvēkiem, kas ir man apkārt. Saskaņā ar savām vērtībām. Ar prieku. Bez steigas un stresa. Iecentrējies un sazemējies.

Un kā tad ar Forbes?

Zini. Ir tāds pasaules slavens biznesa treneris – Grants Kardone (Grant Cardone). Viņam ir apmācību programma “10X” un daudzu tūkstošu fanu grupa, kas seko viņa ieteikumiem, kā 10 kāršot naudas daudzumu bankas kontā.

Dīvaini, taču es vairs negribu būt pirmais! Kādreiz gribēju, tagad vairs nē! Es pelnu tik, cik man pietiek, lai parūpētos par saviem tuviniekiem, saviem hobijiem un saviem sapņiem.

Es negribu neko desmitkāršot! Negribu vairs skriet, negribu privātmāju elitārā ciematā, Mersedesu un finanšu impēriju ar filiālēm visā pasaulē.
Es gribu nesteidzīgas pastaigas ar suni. Aizvest bērnu uz dārziņu. Paņemt krītiņus un zīmēt jūru. Klausīties mantras. Lasīt sēnes. Rakstīt grāmatas. Ceļot. Uzvilkt sporta bikses un aizskriet līdz upei. Tas ir mans ik rīta spēka rituāls vēl no Murjāņu sporta skolas laikiem. Līdzīgi kā atvērt logu un ielaist istabā svaigu gaisu.

Tagad tas man ir svarīgāk par visu. Bet filiāles un impērijas lai paliek citiem. Un es zinu, man būs patiess prieks par viņiem. Lai tik dara un sasniedz savu piepildījumu.

Domā, tas ir vecums?

Iespējams. Es gan drīzāk to sauktu par IKIGAI. Cilvēks savā vietā. Mierā. Līdzsvarā.

Manuprāt, tas ir daudz.

http://www.ccgroup.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s