KĀ RODAS UZŅĒMĒJI

Jeb – stāsts par BRĪVĪBU.

Vairums pasaules izglītības iestāžu gatavo darbiniekus, nevis uzņēmējus. Tāda ir lietu kārtība. Tā iekārtota sistēma.

Taču, kļūšana par uzņēmēju, ir iespēja ik vienam no mums. Tas nozīmē – izraušanos no scenārija. Algots darbinieks kļūst par uzņēmēju ar brīdi, kad izdara izvēli, uzņemas atbildību par savu dzīvi un pieņem pats savu brīvību. 

Brīvību no algas dienas. No garantēta atvaļinājuma. No apmaksāta dienesta auto un sociālajām garantijām. Brīvību izdarīt izvēli, kā rīkoties ar savu vērtīgāko resursu – laiku!

Un, starp citu, par uzņēmēju nekļūst skolas solā vai biznesa inkubatorā. Par uzņēmēju top 5 – 7 – 10 gadu laikā, darot lietas, kuras nemāki un tās, kuras nepatīk. Ar sakostiem zobiem un asiņainiem pirkstiem. Bieži vien, pusbadā, paplašinot apziņu un slīpējot profesionālās kompetences. 

Shēma ir sekojoša:

1. Vispirms tu esi algots darbinieks un saņem mazu naudu noteiktā mēneša dienā nosacīti siltā vietiņā. Tev pieder brīvdienas, atvaļinājums un laiks no 17:00 līdz 9:00 nākamās dienas rītā. 

2. Tu izdari izvēli un pieņem uzņēmēja brīvību. Tev nav naudas nemaz un nav arī laika, jo tagad tu roc zemi, izmisīgi kampdams gaisu un cenšoties pacelt pats savu brīvību. 

3. Pēc tam tev ir stipri vairāk naudas, nekā jebkad iepriekš. Vienlaicīgi, kritiski maz laika, ko veltīt saviem tuviniekiem, veselībai un lietām, kas tev dzīvē vēl ir svarīgas. 

4. Visbeidzot, tev ir 10 – 15 – 20 reizes vairāk naudas, nekā bija siltajā vietiņā. Tev ir 10 – 15 – 20 reizes vairāk laika, ko veltīt sev un saviem mīļajiem.

Un vēl tev ir lielisks stāsts par sakostajiem zobiem, uzsistajiem zilumiem un ceļu uz brīvību. 

Tagad tu zini – par uzņēmēju izaug caur vērtības radīšanu. Caur mīlestību iekš sava produkta vai pakalpojuma. Caur cieņu un atbildību pret cilvēkiem sev apkārt. 

Tagad tu zini – uzņēmējs ir devējs, nevis ņēmējs. Ka uzņēmējs, tā nav profesija bet gan misija. Aicinājums un piepildījums, vienlaicīgi. 

Tu zini. Un tev ir pašam savs stāsts. Par brīvību.

www.ccgroup.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s