LIFTA RUNA

Discussing project with colleague. Two cheerful business people discussing something and smiling while getting out from elevator

Ja esi profesionālis, tev, laiku pa laikam, nākas sevi prezentēt. Brīžos, kad satiec potenciālu sadarbības partneri vai arī uzrunājot plašāku mērķa auditoriju. Un zini, labāk, lai tu esi tam gatavs. Labāk, lai tavam sakāmajam ir konkrēta, lakoniska, pārdomāta struktūra. 

Šo formulu sauc par LIFTA RUNU

Pievērs uzmanību, tavā rīcībā ir 4 – 5 teikumi, kuru laikā tev japasaka būstiskākais un jāizdara tā, lai sarunas partneris vai audotorija saprot un atcerās. 

Lifta runas laikā tev ir jāpasaka sekojošais:

Kas tu esi

Kādu vērtību radi

Kas ir tavi mērķa klienti

Kādu rezultātu tu nodrošini

Kādā laika posmā šis rezultāts tiek sasniegts

Kā tieši tas tiek panākts

Kādi šķēršļi tiek pārvarēti

Piemērs 
Mani sauc Agnese Bērziņa. Esmu serificiēta fitnesa trenere. Palīdzu cilvēkiem ar lieku ķermeņa svaru iegūt vēlamo formu un apjomu, atbrīvojoties no, vidēji, 20 kg 6 mēnešu laikā. Rezultāts tiek panākts ar īpaši izstrādātiem fiziskiem vingrinājumiem bez sarežģītām diētām un sevis ierobežošanas, nemainot ierasto dzīves ritmu. 

Piemērs 
Mani sauc Edgars Untāls. Esmu serificiēts biznesa un NLP treneris. Palīdzu saviem klientiem – pārdošanas profesionāļiem palielināt pārdošanas apjomus, vidēji, par 48% 6 mēnešu laikā pēc apmācībām. Rezultāts tiek panākts, ieviešot unikālu pārdošanas sistēmu un secīgas aktivitātes, nezaudējot koncentrēšanos uz būtiskāko un esošo naudas plūsmu. 

Piemērs 
Mani sauc Jānis Bērziņš. Esmu sertificēts Google Adwords eksperts. Palīdzu saviem klientiem – mazajiem un vidējiem uzņēmējiem būtiski uzlabot online mārketinga komunikāciju, paaugstinot klientu plūsmu, vidēji, par 42% 2 nedēļu laikā. Rezultāts tiek panākts, veicot SEO optimizāciju un ieviešot progresīvus digitālos instrumentus bez liekiem mārketinga izdevumiem. 

Atceries! Tev nav jāizgudro velosipēds! Vienkārši, paņem jau gatavu formulu un ieliec tur sevi! Un esi gatavs pamatot, kad kāds pajautās par cipariem!

Vēlies vairāk!? Ieskaties! www.ccgroup.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s