PĀRMAIŅU PIRAMĪDA

Jau minēju – rezultāts jeb jaunā skaistā dzīve atrodas ārpus ierastā scenārija! Nākamajā apziņas un personīgās izcilības līmenī. 

Zemāk ir pārmaiņu piramīda. Secīgs un strukturēts algoritms jeb fundamentāla mērķu sasniegšanas formula. 

Ja vēlies sasniegt kādu konkrētu mērķi un mainīt savu šī brīža realitāti, tad pievērs uzmanību – viss notiek precīzi šādā secībā! 

1. REZULTĀTS 

Tev ir jāspēj izveidot savā galvā spilgtu nākotnes vīziju. Jāspēj iztēloties brīdi, kad tu esi virsotnē – piepildījis savu sapni un sasniedzis mērķi! Jāspēj ieraudzīt sevi tajā konkrētajā mirklī. Sadzirdēt savu ieksējo balsi un skaņas ārpusē. Sajust emocijas, kas tevi pārņem. Pilnu spektru! Citiem vārdiem – liec prātam noticēt, ka tas jau ir noticis!

2. APSTĀKĻI 

Šeit un arī turpmāk seko godīgas atbildes un objektīvs vērtējums. Apraksti, kur šobrīd atrodies – gan emocionāli, gan fiziski. Kā tas nākas, ka esi tur, kur esi. Un pats svarīgākais – uzņemies atbildību! Bez vaimanām un attaisnojumiem. Apraksti apstākļus, kas tevi ierobežo un arī tos, kas palīdz un var palīdzēt kāpt uz augšu. Viss, kas nāk prātā – draugi, dzīvesvieta, darbs, ģimene, finanses utt. Katram no tiem pieliec plusa vai mīnusa zīmi. Un tad tiec vaļā no smaguma, kas velk pie zemes! 

3. KOMPETENCES

Jāsaprot, ka cilvēki nesasniedz savus mērķus, viņi izaug līdz tiem! Spodrinot savus talantus un attīstot kompetences. Definē konkrētas kompetences, kas nepieciešamas, lai sasniegtu mērķi. Un sāc art zemi! Kad nokļūsi virsotnē, tu vair nebūsi tas pats cilvēks, kas biji lejā! Tu būsi izaudzis un mirdzēsi. Vai arī paliksi tur, kur esi. Šeit nav izņēmumu. 

4. STRATĒĢIJAS 

Kādus lēmumus tu pieņemsi pa ceļam un kā tieši tas notiks? Kāds būs tavs pirmais solis un nākamie? Kā vērtēsi progresu? Kuros brīžos taisīsi pauzi. Ko darīsi, kad nesanāks? Kā tu piecelsies pēc neveiksmēm? Kādi būs tavi spēka un ommm rituāli? Kas būs tavā atbalsta komandā un kāpēc? No kā nāksies atteikties? Kādus resursus tu piesaistīsi pa ceļam. Cik daudz spēka un laika tev būs nepieciešams? Šie visi ir stratēgijas jautājumi, uz kuriem tev pašam jāātrod atbildes!

5. TICĪBAS

Kam tu tici? Un tev ir jābūt savam ticību groziņam. Vienmēr pilnam! Tu vari ticēt sev, ģimenei, Dievam, draugiem un tā joprojām. Katram savs groziņš. Un atceries – ticības ir regulāri jāpapildina! 

6. VĒRTĪBAS

Kāpēc tu to vispār dari? Kas liek tavām acīm mirdzēt? Kāds ir tavs stāsts jeb Vēstījums pasaulei? Ko tev nozīmē šis konkrētais ceļojums? Kādas pārmaiņas tu vēlies piedzīvot? Kā tavs transformācijas process ietekmēs apkārtējos un it īpaši tavus tuviniekus? 

Un vēl – kāpiens pārmaiņu piramīdā nozīmē atteikšnos no kaut kā svarīga šobrīd, lai iegūtu kaut ko vēl svarīgāku un vērtīgāku nākotnē! 

Es nezinu, cik daudz laika tev tas prasīs, taču zinu – tas vienmēr ir to vērts! Tur, augšā, ir sasodīti svaigs gaiss un sajūtas, dēļ kurām ir vērts dzīvot!

14 lieliski vakari! Ieskaties – https://www.ccgroup.lv/panakumi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s