PAR DARBA TIRGU UN CITPLANĒTIEŠIEM

Manai vecmāmiņai nesen palika 87 gadi un viņa mācās angļu valodu. Lai varētu iekš skype programmas sazināties ar saviem ārzemju radiem – trimdas latviešiem. Pirms pāris gadiem sāka to visu apgūt. Es viņai uzdāvināju vārdnīcu un ierādīju, kā strādāt ar datoru. 

Šodien biju uz radio interviju. Runājām par situāciju darba tirgū un motivāciju. Cik saprotu – sprādzienbīstams temats. Tik daudz komentāru un sazvanīt gribētāju sen neesot bijis. 

Viens no zvanītājiem teica, ka mēs – uzaicinātie viesi, esot citplanētieši! 

👽🤖🎃

Ka mēs dzīvojam citā realitātē! 

Daļēji pat viņam piekrītu. Tas prasa laiku un pamatīgas pūles, lai izrautos no scenārija un mainītu savu realitāti. Tas prasa laiku, lai mainītu domāšanu, pārskatītu vērtības, definētu savus talantus un līdz mirdzumam noslīpētu savas profesionālās kompetences. 

Jā! Daudzus gadus, strādājot ar sevi, radot un sniedzot vērtību apkārtējiem cilvēkiem. Tad Visums sadodas rokās un tevi apbalvo!

Pieraksti! Ja vari investēt sevī 7 gadus, tu esi citā apziņas un finansiālās labklājības līmenī! Uz citas planētas! Ar garantiju! 

As simple as that! 

Atzīšos. Savulaik esmu strādājis par mikimausu Disnejlendā. Kādas 5 – 6 sezonas Norvēģijā lasīju zemenes un kartupeļus, tīrīju lopu kūtis, pieņēmu dzemdības aitām un krāsoju mājas. Lieliska pieredze. Es pat teiktu – apskaidrība par to, kā nauda rodas. 

Darbs ir darbs, un kādam tas ir jādara. Vēl vairāk, manuprāt, katram tāds būtu jādara. Noteiktā dzīves posmā. Īpaši tiem jaunajiem censoņiem, kam pelnīt naudu nozīmē – pa dienu iesērfot, pēcpusdienā ieblogot un vakarā iepozēt instagramā influenceru sadaļā. 

Jā, tiem jo īpaši. 

Tas tāpēc, ka darot šādu, fiziski grūtu darbu, notiek fundamentālas pārmaiņas. Tu aizvien spilgtāk saproti, ko vēlies no šīs dzīves. Vienā brīdī nonāc izvēļu krustpunktā – turpināt tīrīt lopu kūtis vai sākt strādāt ar galvu. 

Tālāk jau viss notiek atbilstoši izdarītajai izvēlei – vai nu samierināšanās vai izrāviens nākamajā līmenī. 

p.s. sveiciens pārējiem citplanētiešiem un arī tiem, kas vēl ceļā!

Uz augšu? Šeit – https://www.ccgroup.lv/panakumi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s