IZKĀPT ĀRPUS SCENĀRIJA!

Vai esi dzirdējis Einšteina vārdus – “Apziņa, kas reiz ir tikusi paplašināta, nekad vairs neieņem savu sākotnējo formu!” 

Psihologi ir pierādījuši. 90% cilvēku 90% no sava laika dzīvo zemapziņas procesu vadīti. Citiem vārdiem – autopilotā! 

Sekojot paterniem jeb programmām, kuras paši sev ir radījuši un tām, kuras mums ir izveidojuši citi. Tas nozīmē – kādas katram no mums galvā ir programmas, tāda ir dzīve! Ar plusa vai mīnusa zīmi! 

As simple as that!

Un vēl. Mēs esam pārāk! Mēs, sabiedrība kopumā. Pārāk pareizi! Pārāk saspringti! Pārāk ieciklējušies naudas pelnīšanai! Pārāk uzmanību griboši! Pārāk sevi mīloši! Pārāk savu taisnību aizstāvoši! Pārāk stīvi un pārāk bailīgi! Kā noproti, tad jebkurš pārāk, nozīmē klapes uz acīm un ierobežotu realitāti. 

90% cilvēku 90% no sava laika! 

Mēs pavadām savas dzīves autopilotā, savā ierastā ritmā iekš ierastās komforta zonas. Un, starp citu, tai zonai nemaz nav jābūt komfortablai, tas tik tāds nosaukums. Zona var būt piepičkāta ar problēmām un nemitīgu cīņu par vietu zem saules. Dienu no dienas. Standartā. Bez fundamentālām pārmaiņām. Kamēr pierodam un pieņemam to par normu. Iemīlam savu ienaidnieku. Stokholmas sindroms. 

“Ir muļķīgi darīt ierastās lietas ierastā veidā un cerēt uz atšķirīgu rezultātu!” – Einšteins turpina attīstīt savu domu. 

Well… Esmu pārliecināts, tas nozīmē – izlaušanos! Pozitīvas pārmaiņas atrodas ārpus scenārija. Tur, bīstamajā un nesaprotamajā. Mainot savu uztveres fokusu, mainot domas, mainot rīcību un mainot savu “likteni”. 

Precīzi šādā secībā!

Mēdz teikt, ka mūsu dzīvē ienāk divu veidu pārmaiņas – tās, kuras Visums mums uzliek par pienākumu un tās, kuras radām sev paši! Salaužot ierasto notikumu formātu un izkāpjot ārpus scenārija! 

Pievienojies! https://www.ccgroup.lv/panakumi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s