Stratēģija kā dabūt pa muti!

Man with bristle and scared face wears boxing gloves. Nerd with leather box equipment isolated on white background. Manager provokes to attack. Boxing and comic conflict concept.

Vai zināji, ka eksistē stratēģija kā dabūt pa muti? 

Stratēģija – konkrēti soļi noteiktā secībā ar garantētu rezultātu. 

Piemēram, tu aizbrauc uz Tukumu. Pieliej acis. Uzvelc t-kreklu, uz kura rakstīts, ka Rīgas meičas ir kudī seksīgākas. Gatavs!

Tieši tāpat eksistē stratēģija, kā nedabūt pa muti. Stratēģija laimīgām attiecībām. Stratēģija motivācijai un dzīvesprieka atrašanai. Stratēģija lēmumu pieņemšanai un naudas pelnīšanai. 

It visam ir sava stratēģija. Savs algoritms. Pavisam konkrēti, secīgi soļi, kas rada noteiktu notikumu virkni. Sava veida domino efekts. 

Vai zināji. Ja kaut reizi dzīvē tu esi pārvarējis bailes, bijis laimīgs, motivēts, pieņēmis lielisku lēmumu un nopelnījis naudu, tad zini – tas nav noticis nejauši. Tu esi kaut ko domājis un darījis noteiktā veidā. Atšķirīgi no citām reizēm. 

Un vēl – tu vari to atkārtot! 

Tu vari atsaukt tos brīžus atmiņā. Soli pa solim, izanalizēt savas domas un emocijas. Piešķirt katram solim savu kodu un še – tev ir gatava stratēģija. Nākamajām reizēm. Brīžiem, kad gribēsi būt laimīgs vai pelnīt naudu. 

Atceries. Panākumu cilvēkiem ir savas stratēģijas. Laimīgajiem savas. Arī neveiksmei ir sava stratēģija. Un sitienam pa seju. 

Nekas šajā dzīvē nenotiek nejauši. 

Jā! Un tu vari to atkārtot! Kad vēlies!

Šeit. https://www.ccgroup.lv/panakumi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s