Vai tas viss maz strādā?

Saņēmu jautājumu. Vai tas viss maz strādā? Nu, tās NLP tehnikas, komunikācijas moduļi, biznesa sistēmas un stratēģijas? 

Mana atbilde. Tas nav pie manis. To jāprasa maniem klientiem! Tiem, kas ikdienā to visu liek lietā un paši novērtē pārmaiņas. 

Vien kāds piemērs. Vienā no NLP Praktiķa nodarbībām mums bija vingrinājums – baiļu pārvarēšanas demo sesija. 

Es palūdzu, lai piesakās brīvprātīgie. Kāda smaidīga un enerģiska kundze pacēla roku. Sauksim viņu par Ilzi, Dzintru vai Mudīti. Tas šoreiz nav tik būtiski.

Viņa atzinās, ka pirms vairāk nekā 20 gadiem ir noticis satiksmes negadījums, kurā viņa pati ir bijusi pie auto stūres. Kopš tās reizes viņa tā arī vairs nekad nav uzdrīkstējusies sēsties pie stūres, lai atbrauktu uz Rīgu. Lai apmeklētu teātri, apciemotu savus tuviniekus un, vienkārši, dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi. 

Nepilnas stundas laikā mēs kopā, soli pa solim, uzbūvējām jaunu realitāti – izdzēsām veco neglīto bildi un aizvietojām to ar jauno un skaisto. 

Tu neticēsi! Pēc nedēļas uz nākamo nodarbību viņa uz Rīgu atveda kliņģeri, precīzāk, rabarbermaizi. Auto aizmugurējā sēdeklī. Tev būtu jāredz viņas acu skatiens – prieks, lepnums un gandarījums vienkopus. 

Kāds apmācību laikā noslēdz mūža lielāko darījumu. Kāds uzbūvē online pārdošanas platformu un caur to pārdod nekustamos īpašumus vienu pēc otra. Kāds ar prieku un pārliecību tagad ceļ telefona klausuli un zvana saviem klientiem. Kāds aiziet no algota darba, lai sāktu pats savu ceļu. Kāds novelk svītru ar pagātni un turpmāk soļo pa dzīvi ar augsti paceltu galvu. 

Atzīšos. Šie mirkļi ir patiesie iemesli, kādēļ es daru to, ko daru. Mans ommm un mana motivācija. Manas mazās un lielās uzvaras! 

Priekā! ;o)

Vairāk šeit – www.ccgroup.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s