Tu esi zīmols!

Zini. Cilvēki vērtēs tevi pēc tavu mērķu lieluma, vērtībām un paveiktajiem darbiem. It īpaši pēc pēdējā. 

Tādi mēs esam. Mēs vērtējam un pieškiram viens otram noteiktas balles pašu izdomātā vērtību skalā. Balstoties uz pašu izpratni par lietu kārtību. 

Vai zināji, ka tu esi zīmols. 

Ik viens no mums ir. Arī tad, ja tu domā ka neesi vai šķiet, ka uz tevi tas neattiecas. Mēs dzīvojam attiecību, pabeigtu darbu un izpildītu solījumu laikmetā.

Un zīmoliem ir vieglāk. Viņiem ir vairāk naudas un iespēju. Kā saka Toms Pīterss -“Vai nu tu izveido no sevis zīmolu, vai arī tev nav naudas!” 

Protams, ja tev tas ir svarīgi. 

Ja ir, tad sāc! Veido savu personīgo zīmolu! Un sāc ar darbiem! Nestāsti, ko izdarīsi. Parādi, ko tu jau esi izdarījis! Piecelies, lai tevi pamana! Ļauj, lai darbu runā tavā vietā!

Un turpini darīt! Dari savu darbu labākajā iespējamajā veidā, ieliec tur sirdi un dvēseli. Atkal un atkal. Un cilvēki par to pastāstīs saviem draugiem. Tas tāpēc, ka mīlestība rada mīlestību. Un naudu. Kā neatņemamu daļu no efektīva dialoga ar sabiedrību. 

Nav noslēpums, ka zīmola pamatā ir paveiktie darbi, tava identitāte un mīlestības daudzums, kas ielikts darbā. Racionālas un emocionālas atšķirības. Vari man ticēt, to nevar nepamanīt!

Vai zināji, ka pietiek ar 10%, lai kļūtu atšķirīgs. Lai tiktu pamanīts!

10% ir sākums, lai atšķirtos no pelēkās masas. Šīs ir nepieciešamais atšķirību apjoms, kas piešķir tev noteiktas priekšrocības. Tu vairs neesi tāds pats kā visi citi. 

Ja vēlies uzsākt savu biznesu vai saņemt algas pielikumu, pietiek darīt lietas par 10% ārtāk, ērtāk vai kvalitatīvāk. Par 10% vairāk uzmanības, cieņas un mīlestības pret saviem klientiem. Tev nav jāizgudro velosipēds vai jābūt galvas tiesas pārākam par konkurentiem, pietiek ar šo mazumiņu. Tevi noteikti pamanīs! 

Ja tu spēj paaugstināt savu pievienoto vērtību līdz 30%, tu esi zvaigzne. Superstārs. Tu esi zīmols, kurš bauda slavas saulīti citā dimensijā. Tavs sniegums ir izcils, un klienti stāv rindā, lai iegādātos tavu produktu vai pakalpojumu. Konkurenti stāv rindā, lai tevi atdarinātu. 

Atceries – tu esi zīmols!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s