Man ir svarīgi, lai jums izdodas!

Pirmos divus gadus man nebija neviena klienta. Nulle! Zero!

Kā šodien atceros to sajūtu. Es atvēru durvis un kurām rakstīts – “Ieeja tikai uzņēmējiem!” Svešas. Biedējošas. Pirmo reizi. Ar ziņkāri un milzīgu apņēmību. 

Atvēru un apuku. Apžilbu no spožajām perspektīvām un nezināšanas, ko darīt tālāk. Aiz durvīm nevienu nepazinu un neviens nepazina mani. Kādu brīdi pastāvēju ar mulsu smaidu sejā. Tad sagribējās ēst, tāpēc uzvilku darba cimdus un sāku art zemi. Un daru to joprojām – 50 – 60 stundas nedēļā. 

Tā es kļuvu par uzņēmēju. Bez algas dienas. Bez dienesta auto, datora un mobilā telefona. Bez apmaksāta atvaļinājuma un slimības lapas. Toties, es ieguvu brīvību. Brīvību uzvilkt sporta bikses pirmdienas priekšpusdienā un aiziet paskriet. Iemācījos vērtību savam laikam, katrai stundai un katrai minūtei. Iemācījos pelnīt, nevis saņemt. Iemācījos atteikties no mirkļa iegribām un koncentrēties uz būtiskāko. Iemācījos vispirms dot un tikai pēc tam saņemt. Iemācījos fundamentālus labklājības un personīgās izaugsmes principus. 

Tā ir uzņēmēju priekšrocība – mācīties no savām kļūdām un uzvarām. Pārvarēt bailes un atrast spēku. Kļūt labākam ar katru dienu un sniegt vērtību sabiedrībai. 

Kopš tās dienas ir pagājuši kādi 7 – 8 gadi. Šobrīd mani klienti ir Mercedes, Toyota, Subaru, Samsung, Apple, Microsoft un daudzi citi. 

Kā teica Konfūcijs – “Kad skolēns ir gatavs, atnāk skolotājs!” Tas pats ir ar klientiem. Viņi atnāk. Pamazām. Soli pa solim. Līdz ar vērtību un personīgo izcilību.

Es palīdzu uzņēmumiem izveidot “Sales Book” – izstrādāt efektīvus, progresīvus pārdošanas procesus un ieviest tos praksē.

Palīdzu pārdošanas profesionāļiem izveidot uz panākumiem orientētu apziņas stāvokli. 

Palīdzu viņiem apgūt īpašas prasmes un sasniegt nākamo personīgās izcilības un finansiālās labklājības līmeni. Citiem vārdiem – pelnīt naudu ar lepoties ar savu darbu. 

“Man ir svarīgi, lai jums izdodas!” 

Šis teikums ir rakstīts uz manas vizītkartes. Tā ir mana pārliecība. Un es pats no sirds tam ticu!

Jautāsi, no kā es pārtiku šos divus lieliskos gadus?Mūrēju kopā ar tēvu kamīnus. Mans tēvs Vitolds Untāls ir lielisks kamīnmeistars. 

Izvēlies savu krāsni vai kamīnu šeit –https://www.facebook.com/meistars/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s