Kā pārziemot Taizemē

Pāris dienas atpakaļ kafejnīcā pie blakus galdiņa dzirdēju divu puišu sarunu. Apsprieda savu šefu, kura, praktiski, nekad nav darbā. “Mēs te kapājam melnām mutēm, a šis tik ietusē pa ārzemēm. Iedomājies, tagad pat, esot izlēmis pārziemot Taizemē!”

Mans komentārs – visu cieņu! Tas nozīmē, ka šefam ir nauda, gribasspēks, galva uz pleciem un viņš prot baudīt dzīvi. Visticamāk, tas ir viņa bizness. Tas nozīmē, ka šefs ir izveidojis biznesa sistēmu, kas funkcionē un rada peļņu. Esmu pārliecināts, tas nozīmē disciplīnu, pareizos cilvēkus savās vietās, lielisku produktu, efektīvu CRM sistēmu un pārdošanas vadītāju – līderi. 

Jā, lai pavadītu ziemu Taizemē, tev būs jākļūst par uzņēmēju. Un ne tāpēc, lai būtu daudz naudas, bet gan tāpēc, lai radītu izcilu produktu – vērtību, izveidotu sistēmu un iegūtu brīvību! Tā ir prasmīgu un mērķtiecīgu uzņēmēju priekšrocība. Bet pirms tam, 5 -7 gadi pašam ar melnu muti jāar zemi, neatejot no kases! 

Draugi! Un es ieteiktu vairāk koncentrēties nevis uz to, kāpēc priekšnieks atpūšas Taizemē, bet gan painteresēties, kā viņš līdz turienei nokļuva! Paskatīties uz viņa rokām, paskatīties uz viņa lēmumiem, sertifikātiem pie sienas, saskaitīt viņa zaudējumus un uzvaras. 

Esmu pārliecināts, aiz tā visa ir kāds lielisks stāsts! 

Šeit – https://issavienojums.ml

p.s. Taizeme. Lieliska izvēle ;o)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s