Par Cilvēkiem Savās Vietās

Pirms kāda laika vieno no Vecrīgas viesnīcām man bija norunāta darījuma tikšanās. Ierados 15 minūtes pirms norunātā laika, lai sagatavotos sarunai un iejustos atmosfērā. Ērti iekārtojos klubkrēslā, pasūtīju bārā kafiju un vēroju apkārtējos cilvēkus.

Manu uzmanību nekavējoties piesaistīja simpātisks jauns vīrietis recepcijā – ģērbies nevainojamā uzvalkā, baltā kreklā ar aproču pogām. Kamēr es dzēru kafiju, viņš norunāja savu sakāmo 5 dažādās valodās. Pārliecinoši, lietišķi un ar smaidu. Tas, kā viņš darīja savu darbu, bija apbrīnas vērts. Ar prieku vēroju katru viņa kustību un izturēšanās manieri.

Tēvs saka ka Ozolniekos esot kāds puisis ar zelta rokām – Meistars ar lielo burtu. Pēc profesijas autoelektriķis. Remontējot visu, kam iet cauri elektrība. It īpaši labi viņam sanākot atdzīvināt to, ko citi “zinātāji” jau ir paspējuši sačakarēt. Rinda pamatīga, taču viņš strādā ātri un dara to ar izpratni, prieku un garantiju.

Pirms pāris mēnešiem biju uz masāžu pie fizioterapeita Ogrē. Iespējams, tu arī viņu zini. Ielu neatceros. Strādā doktorātā daudztāvu mājas pirmajā stāvā. Bez tā, ka viņš zina pareizos punktus un apbrīnojāmā veidā atjauno enerģijas apriti organismā, viņš vēl arī zina, ko runā. Iedveš tevī pārliecību un vēlmi pašam turpināt rūpēties par savu ķermeni un garu. Pieraksts, protams, daudzus mēnēsus uz priekšu.

Nesen veicu apmācības kādam auto dīlerim. Tur strādā pārdevēju komanda 4 cilvēku sastāvā un viens no viņiem savā ziņā ir īpašs. Viņš pārdod 3 reizes vairāk automašīnu, nekā visi pārējie kopā! Jautāsi, kur ir āķis? Āķis ir tāds, ka Jānis (sauksim viņu par Jāni) ir izveidojis sevi kā personību un līdz pilnībai izkopis savus talantus un attīstījis profesionālās kompetences. Un tāpēc viņam izdodas tas, ko citi nespēj.

Zini, kā notiek. Vispirms, tu atrodi Savu Vietu. Tad sāc art zemi – 5 – 7 – 10 gadus. Investē sevī trīs lietas – laiku, naudu un enerģiju.

Līdz, vienā brīdī, tu sāc spīdēt!

Tavs darbs kļūst par baudījumu. Par mākslas darbu. Tev ir daudz klientu un daudz naudas!

Pārsteidzoši, vai ne?

Jā! Esmu par Cilvēkiem Savās Vietās!

Šeit – https://issavienojums.ml

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s