Patiesība par personīgo izaugsmi

40104404_1163862557097985_2442432753161994240_o

1. Uzkrāto zināšanu apjoms un daudzu gadu pieredze konkrētā profesijā nenozīmē, ka notiek izaugsme. Tā notiek tikai tad, ja tu pieņem lēmumu mainīties un mainies – ar katru dienu kļūsti labāks. Svarīgs ir mērķis, apzināta izvēle un konkrēta rīcība!

2. Vispirms, iemācies saskatīt un pacelt iespējas, ko pasaule tev nemitīgi piedāvā. Pēcāk, sāc tās radīt pats. Iemācies atteikties no visa liekā un koncentrēties tikai uz tām aktivitātēm, kas sniedz pozitīvu pievienoto vērtību un palīdz nokļūt tuvāk mērķim!

3. Vienmēr atceries, ka nekad nebūs piemērotāka brīža, lai sāktu rīkoties. Mēs visi saprotam, ka labāku apstākļu gaidīšana ir attaisnojums, lai nedarītu!

4. Svarīgākais vārds pretī panākumiem ir disciplīna. Darīt to, kas visvairāk ir nepieciešams, un nedarīt to, kas nāk vieglāk vai to, ko visvairāk gribās. No kaut kā atteikties, lai kaut ko iegūtu. Tu zini, ko par ko es runāju!

5. Darot lietas, tāpat kā iepriekš, arī rezultāti būs tādi paši kā ierasts vai pat sliktāki. Ja vēlies izaugsmi, nepieciešamas pārmaiņas – cita domāšana, vide, draugi, grāmatas, attieksme un ieradumi.

6. Iemācies dot un iemācies saņemt. Vispirms palīdzi citiem sasniegt viņu mērķus, un citi palīdzēs sasniegt tavējos. Iepazīsti sevi, attīsti savus talantus un sniedz pasaulei kādu konkrētu pievienoto vērtību. Visums tevi par to dāsni atalgos!

7. Iemācies uztvert neveiksmes kā daļu no izaugsmes procesa. Kā apliecinājumu tam, ka esi cīnītājs. Lepojies ar saviem zaudējumiem pat vairāk, nekā ar uzvarām. Atceries – “Rētas ir vietas, caur kurām tevī ienāk Gaisma!” Rumi.

8. Nekas tavā dzīvē nenotiek bez iemesla – nav nejaušu notikumu, ir tikai likumsakarības. Darīt vai nedarīt. Pieņemt vai atteikties. Ir cēloņi un ir sekas – iemācies saskatīt kopsakarības un izmantot savā labā!

9. Panākumi nav galapunkts, svarīgs ir pats process. Tas, ko tu dari un vēl darīsi šodien. Mazās ikdienas uzvaras un mazās ikdienas laimītes. Sakrāj un sasummē tās pats! Atceries – aiz katras nākamās virsotnes ir vēl viena! Un vēl!

10. Esi īsts, un izvēlies savu ceļu. Turpini iet. Neapstājies. Dzīvo saskaņā ar savām vērtībām. Rīkojies ar maksimālu atdevi un pēc labākās sirdsapziņas. Vispirms no tā sanāks izcils stāsts, pēc tam – izcils rezultāts!

Edgars Untāls

Turpinājums šeit – ĪSSAVIENOJUMS

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s