Facebook biznesam

Par čatbotiem jeb ziņu automatizāciju.

Mārketinga un pārdošanas eksperti atzīst – čatboti ir biznesa komunikācijās nākotne! Un es tam piekrītu!

Ir vairāki iemesli, kādēļ šis formāts ir tik perspektīvs.

1. Laikā, kad nevienam neko nevajag un cilvēkiem ir izstrādājusies imunitāte pret spamveidīgiem e-pastiem, ziņa, kas atnāk uz mobilo telefonu, izraisa daudz maz prognozējamu atbildes reakciju. Pagaidām.

2. Ziņa, kas atnāk uz Facebook Messenger, ir brīvprātīga izvēle, jo saņēmējs to pirms tam pats ir apstiprinājis. Tāpēc, šādā veida informācijai ir daudz lielāka vērtība un ietekme.

3. Secīgi savienotu ziņu ķēde jeb flow rada dzīvu komunikācijas efektu. No biznesa komunikācijas viedokļa tas ir fantastisks veids, kā iesaistīt potenciālo klientu un nodot viņam vēstījumu. Ja dara to prasmīgi, ievērojot biznesa psiholoģijas pamatprincipus – zelts ne resurss!

4. Ja tev ir izveidots savs čatbots jeb ziņu veidošanas platforma un ir sava lojālo saņēmēju datu bāze, tu vienā mirklī vari viņiem nosūtīt ziņu. Vai nu visiem uzreiz, vai arī konkrētiem klientu segmentiem. Un konversijas procents ir kosmiski labs. Pagaidām.

5. Eksistē dažādi tehniski risinājumi, kā online un ofline vidē uzrunāt savus mērķa klientus, pievērst viņu uzmanību un, pats svarīgākais, veikt “iesaisti” jeb pāreju uz nākamo posmu lēmuma pieņemšanas ķēdē.

Runājot par tehniskajiem risinājumiem, mans favotīts ir Facebook Messenger Code.

Proti, tu savam produktam, uzņēmumam vai Facebook lapai izveido piktogrammu jeg īpašu kodu. Šo kodu tu uzdrukā uz vizītkartēm vai produkta iepakojuma, salīmē uz stabiem, pievieno e-pasta parakstam vai dari jeb ko, ko tava fantāzija atļauj.

Un tiklīdz tu savā telefonā noskanē kodu, starp tevi un potenciālo klientu sākas saruna. Iepriekš saplānots dialogs. Ar ko tas beidzas, izdomā pats!

Nu, ko es te daudz runāju, pamēģini pats –

Paņem savu mobilo telefonu.
Atver aplikāciju FB MESSENGER. ➡️
Klikšķini apakšā uz PEOPLE. ⬇️
Augšā ieraudzīsi lodziņu SCAN CODE. ⬆️
Atver un noskanē zemāk esošo kodu!

Screen Shot 2018-07-26 at 13.29.00

Ar šī brīžā efektīvākajiem un progresīvākajiem klientu piesaistes un pārdošanas instrumentiem iepazīstināšu jau pavisam drīz – 30. augustā!

Tos, kas atnāks, protams! ;o)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s