Aukstie zvani

13241320_626201714197408_521517496172788479_n

Man riebjas aukstie zvani!

Laiku pa laikam, apmācībās dzirdu šādu apgalvojumu. Un šiem cilvēkiem ir taisnība – viņiem, patiešām, riebjas aukstie zvani!

Un klienti to jūt ar muguras smadzenēm. Uzmini, kas ir pirmais, ko klients dzird, kad šāds pārdevējs viņam piezvana? Pareizi! Jau minētā atziņa. Klientiem ir tāds nelāgs ieradums – izdarīt secinājumus jau pirmajās 4 sekundēs. Un, mana pārliecība, iespēja, ka viņi turpinās sarunu ar kādu, kuram riebjas aukstie zvani, ir pielīdzināma nullei. Zero!

Jautāsi, ko šādam pārdevējam darīt? Noņemt bloku! Viņam galvā ir strupceļš. Ķieģelis, kas velk pie zemis. Dažādu iemeslu dēļ. Tur var būt bailes, nedrošība, slikta pieredze, nezināšana, neprasme, skripta trūkums vai kompetenču neatbilstība. Vai viss kopā. Un vēl – šādam pārdevējam tā ir šī brīža spēju robeža. Viņš nekļūs labāks pārdevējs, kamēr nenoņems šo mentālo bloku un neatbrīvos ceļu jauniem resursiem.

Jautāsi, kā noņemt mentālos blokus? Fantastisks bloku noņēmējs ir NLP. Neiro lingvistiskā programmēšana ir mācība par to, kā negatīvi lādētus resursus aizvietot ar pozitīvajiem. Par to, kā paņemt savus ķieģeļus un uzbūvēt no tiem pili. Tas īsumā.

Bet, vispirms – uztaisi īssavienojumu un restartējies. Atzīsti savu bloku esamību un sāc no nulles. Ar jaunu apziņu un citādu domāšanu!

http://issavienojums.ml

p.s. ommm

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s