Stratēģiju modelēšana

Screen Shot 2018-05-31 at 22.53.36

Vēl viena lieta, ar ko es vēlos padalīties – STRATĒĢIJU MODELĒŠANA.

Proti, kad cilvēki pieņem lēmumus, viņi to dara noteiktā secībā. Viņi kaut ko redz, kaut ko dzird, kaut ko jūt un kaut ko izanalizē. Un tad rīkojas. Šī stratēģija ir kā pēdas, ko atstājam savā apziņā. Kā pirkstu nospiedumi. Katrā lēmuma pieņemšanas solī ir konkrēts kods, pēc kura to var atpazīt. Un pats interesantākais, nākamreiz, pieņemot līdzīgu lēmumu, cilvēks atkārto šo pašu kombināciju.

Tā tas notiek izvēloties nākamo vīru vai sievu, iegādājoties automašīnu vai pērkot baltmaizes kukulīti. Gadījumā, ja esi pārdošanas profesionālis un vēlies noslēgt darījumu ar kādu konkrētu klientu, tev, gluži vienkārši, ir jāuzzina viņa lēmuma pieņemšanas stratēģija un jāievieto tur savs produkts. Un, lielos vilcienos, lieta darīta!

Vēl vairāk, šāda pati pieeja var tikt pielietota arī attiecībā uz motivāciju. Ja es tev palūgtu, soli pa solim, atsaukt atmiņā situāciju jeb aktivitāti, kuru darot, tu biji izteikti motivēts, tev būtu prātā konkrēti soļi un noteiktu emociju attīstība noteiktā secībā. Vai ne? Lieliski!

Tāpēc, nākamreiz, kad tev ir jādara kāda lieta, kuru ļoti negribās – tu paņem un, vienkārši, nokopē savu super motivācijas stratēģiju un precīzi atkārto. Un viss notiek!

How cool is that?

p.s. lielā bilde. Pēc detaļām jānāk pakaļ!

http://issavienojums.ml

#nlp #nlpmaster #sucesss #strategy #selling

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s