Online pārdošanas sistēma

Efektīvas online sistēmas pamatā ir fakts, ka tu un tavs bizness ir pārstāvēts populārākajos sociālajos tīklos.

34118215_1074111216073120_3032386819535667200_n

Savukārt, komunikācijai ar savu mērķa auditoriju tu izmanto “ķērājus” – emocionālus stāstus, metaforas, attēlus, statistiku, video rullīšus utt. Jebko, kas spēj piesaistīt auditorijas uzmanību un likt cilvēkiem pāriet nākamajā līmenī. Proti, uzklikšķināt uz piezemēšanās lapas saites.

Tas nozīmē, ka klienti no visiem sociālajiem tīkliem straumēm vien saplūst jeb piezemējas vienā konkrētā vietnē, kas, atšķirībā no mājas lapas, radīta ar vienu konkrētu mērķi – pārdot!

Ar pārliecību varu apgalvot, ka piezemēšanās lapa jeb landing page ir uz šo brīdi efektīvākais online pārdošanas instruments! Punkts!

Ieskaties, zemāk ir daži manis veidoto “bestselleru” piemēri –

http://sievietebiznesa.tk
http://www.sapnisparmaju.lv
http://issavienojums.ml

Esksistē noteiktas likumsakarības, ka jāievēro šādas lapas izveidē. Piemēram, profesionāļi veido divus diametrāli pretējus konceptus – lapas, kurās ir pēc iespējas mazāk informācijas un lapas, kurās ir daudz teksta un informācijas.

Pirmās – tad, kad tu jau esi zīmols un vēlies akcentēt kāda produkta vai paklpojuma priekšrocības, otrās – tad, kad nepieciešams radīt cilvēkiem noteiktas emocijas noteiktā secībā. Skatīt attēlā!

Un vēl viena lieta, cipari! Var diskutēt, kura versija ir labāka, taču cipari nemelo! Profesionāli izveidotas piezemēšanās lapas konversija ir vidēji no 5 līdz 10%. Respektīvi, tik daudz klientu no visiem ienākušajiem reāli nopērk tavu produktu vai pirmo soli ceļā uz darījumu.

Un pats svarīgākais, tas viss patiešām strādā. Reāli!

p.s. vēlies par to parunāt? ;o)

www.ccgroup.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s