Atbilde Alenam

Alens atrakstīja jautājumu – ar ko es REĀLI nodarbojos, izņemot to, ka BLOGOJU savā FB lapā?

13512037_10206636848785383_2141354045534862048_n

Paldies, Alen! Liki aizdomāties!

Tikko biju PASKRIET. Man patīk uzvilkt sporta bikses un aizskriet līdz upei. Tas ir mans ikrīta OMMM rituāls vēl no Murjāņu sporta skolas laikiem. Tas ir kā ATVĒRT LOGU un ielaist svaigu gaisu.

Vēl es PALĪDZU uzņēmējiem izveidot efektīvas biznesa sistēmas un pārdošanas profesionāļiem sasniegt nākamo PERSONĪGĀS IZCILĪBAS līmeni. Nākamo trešdien sākas UNIKĀLU prasmju apgūšanas cikls “ĪSSAVIENOJUMS 4.0” (http://issavienojums.ml)

Kādam īpašam klientam šobrīd veidoju biznesa procesu aprakstu jeb SALES BOOK, kuru pēc tam kopā ar darbiniekiem iedzīvināsim dzīvē. Piekrīti, ja tas, ko tu dari, nekur nav pierakstīts, tu nevari to atkārtot un uzlabot. Kad darbs būs gatavs, apsolu – padalīšos ar panākumiem.

Kādam citam klientam veidoju hipnotiskās KOMUNIKĀCIJAS SKRIPTUS jeb modeļus pārdošanai pa telefonu, e-pastā un klātienē. Hipnotiskus tāpēc, ka to pamatā ir dziļa izpratne par cilvēku domāšanas un rīcības algoritmiem. Hipnotisks nozīmē, ka tu palīdzi klientam atrast visas atbildes un pieņemt pareizu lēmumu.

Reizēm es taisu hipnotiskas PIEZEMĒŠANĀS LAPAS (http://www.sapnisparmaju.lv) Un jā, piezemēšanās lapa, bez vārda runas, ir šī brīža efektīvākais pārdošanas instruments.

Reizēm es braucu ciemos pie UZŅĒMĒJIEM, kur darbiniekiem nepieciešama motivācija vai kādas īpašas prasmes, lai izpildītu pārdošanas plānu. Reizēm es braucu ciemos uz skolām, kur SKOLĒNIEM ir grandiozi nākotnes plani. Reizēm braucu ciemos pie saviem SKOLOTĀJIEM un smeļos viņu vērtīgākos RESURSUS.

Vēl es kopā ar kolēģi INGU palīdzu sievietēm piepildīt sapņus. Šim mērķim, laiku pa laikam, organizēju online nodarbību ciklu “SIEVIETE BIZNESĀ” (http://sievietebiznesa.tk) Šobrīd top šī lieliskā vebināra angļu versija starptautiskai auditorijai.

Kamēr šo visu stāstu, paralēli notiek darbs pie nākamās jeb 4. GRĀMATAS. Par mērķiem, personīgo efektivitāti, BIZNESA PSIHOLOĢIJU, sistēmu un progresīviem pārdošanas instrumentiem. Jūtu, ka būs dižpārdoklis ;o)

Vēl es ikdienas PĀRSTEIDZU sevi – vēl viens no maniem OMMM rituāliem. Tam nav jābūt nekam grandiozam, var būt arī mazs pārsteigumiņš, galvenais, lai ir! Viens no pēdējā laika LIELĀKAJIEM bija pirms pāris dienām, kad NLP Meistara eksāmena laikā bija jānohipnotizē sarunas partneris un jānoliek gulēt starp diviem krāsliem. Holly Sh….t! Nezināju, ka es ko tādu varu! Un tā viņš tur gulēja. Man pašam par pārsteigumu.

Vēl es regulāri SARUNĀJOS ar savu EGO. Viņš parasti saka – “Atkal tu taisies darīt, ko tādu, ko nekad neesi darījis! Un ja nu nesanāks? Ko par tevi tad padomās?” Es viņam saku – “Mieru, tikai mieru! Tāds ir PLĀNS! Saņemies! Gan es visu nokārtošu!”

Reizēm atpūšos kopā ar sev tuviem cilvēkiem uz LASU GRĀMATAS. Par ko lasu? Par dzīvi. Par tādu, kādu to vēlos!

PEACE!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s