NLP biznesā

13241320_626201714197408_521517496172788479_n

Viens no maniem Mentoriem ir Ričards Bandlers – NLP sistēmas autors. Neiro lingvistiskā programmēšana ir unikāla platforma, ar kuras palīdzību attīstīt savu iekšējo poteciālu.

Un zini, kas ir pats grūtākais šajā procesā? Noticēt, ka eksistē lietas aiz ierastās komforta zonas robežām! Lietas, kuras neredzam, jo nesaprotam. Lietas, par kurām nedomājam ikdienā! Taču viņas tur ir!

Tu, protams, vari to visu ignorēt, ļauties plūsmai, censties pārzīmēt vecas kartes. Un vari radīt jaunas. Tev tikai jāizdara izvēle. Vecas kartes ataino vecus ceļus. Lai radītu jaunas, nepieciešams PAPLAŠINĀT apziņu. Nepieciešama jauna, tīra domāšana, balta lapa, atteikšanās no ierastajiem rāmjiem un stereotipiem un jauni, progresīvi instrumenti.

Un vēl – jāatrod sava īpašā vieta jeb SAZEMĒJUMS. Jāiemācas to atrast. Regulāri. Ar jēgu un nodomu.
Mums katram ir šāda īpaša vieta. Vieta, kur smelties spēkus, līdzsvaru un iekšēju mieru Neizsīkstošas enerģijas un iedvesmas avots.

Vieta, kur esam iecentrēti un savienoti ar sevi. DZIĻI. Zemapziņas līmenī. Tā var būt daļa no bērnības vai vakardienas. Patiesībā, tas nav svarīgi. Svarīgi, ka tā eksistē.

Jā, iespējams, ikdienas skrējienā esam par to aizmirsuši, taču šī īpašā vieta nekad neaizmirst mūs.

Tev IR tikai jānotic! Jānotic, ka tieši tur atrodas jauni, vēl iepriekš neizmantoti resursi! Un tu atvērsi durvis!

http://issavienojums.ml

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s