Kā izvēlēties biznesa treneri

10 ieteikumu, kā izvēlēties biznesa treneri pārdošanas apmācībām

1. Skaties, vai jums norezonē! Uzzini šī cilvēka vērtības. Kādēļ viņš dara savu darbu un kāds ir viņa vēstījums pasaulei. Vienkārši, patīk vai nepatīk signāls, ko viņš sūta pasaulei.

2. Skaties, kāda ir viņa paša pieredze pārdošanā. Skaties uz viņa rokām, ne medaļām. Cik pudu sāls viņš ir apēdis un cik darījumu aktivitāšu veicis. Un kādā formātā tas ir noticis. Un atceries – 10 000 stundu likumu neviens nav atcēlis. Tieši tik daudz ir nepieciešms, lai cilvēks kļūtu izcils savā profesijā. Ja viņš to vēlas.

3. Skaties, kāda ir viņa zināšanas un pieredze kā pasniedzējam. Ļoti svarīga nianse. Tu vari zināt un prast darīt savas lietas izcilā veidā, taču, nodot tās citiem – tas jau ir cits stāsts. Viņam nav jābūt profesoram, viņš var būt bijis, piemēram, fitnesa instruktors pagātnē. Cilvēks, kas māk panākt rezultātu gan no sevis, gan citiem.

4. Uzzini, kas ir viņa skolotāji. Tā ir vēl viena fundamentāla patiesība. Tu vari sasiegt noteiktu efektivitātes līmeni, dzīvojot savā realitātē, taču par izcilu meistaru vari kļūt tikai, mācoties pie izciliem meistariem.

5. Paskaties, cik plašs ir viņa redzeslauks. Ļoti iespējams, ka viņam ir savs blogs, Facebook grupa, vai, iespējams, viņš pat ir sarakstījis grāmatas par jomu, kuru pārstāv. Tas liecina, ka viņš kaut ko, patiešām, zina un prot. Un viņam ir vērtība, ko sniegt saviem draugiem un sekotājiem.

6. Noskaidro, kas ir viņa specializācija jeb izcilības zonas. Piekrīti, jo šaurāka un konkrētāka ir kāda cilvēka specializācija, jo augstvērtīgākus rezultātus varam no viņa sagaidīt. Atceries – meklē detaļas un nianses!

7. Noskaidro, kāda ir viņa pārdošanas sistēma jeb modelis, kādā viņš pats sasniedz rezultātu un māca to darīt citiem. Kādas metodes un stratēģijas ir tās pamatā.

8. Uzzini, ko par viņu saka viņa klienti – tie, kas ir apmeklējuši minētā trenera apmācības un iegūtās zināšanas jau ir pārbaudījuši praksē.

9. Uzaicini viņu uz interviju un paklausies, kā tieši notiks apmācības. Noskaidro, kādas metodes tiks izmantotas un kā viņš nodrošinās, lai iegūtās zināšanas kļūtu par noturīgām prasmēm.

10. Un pats svarīgākais, pārliecinies, ka tev vai tavai komandai, vispār, ir nepieciešamas apmācības pie augsta līmeņa profesionāļa. Ļoti iespējams, ka rezultātu var uzlabot ar saviem vai komandas iekšējiem resursiem.

pexels-photo-248539

Un ja nu tomēr nepieciešams cits ātrums, ieskaties šeit – http://issavienojums.ml

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s