8 pārdevēja ticības

Vai zināji, ka ticība rada pārliecību, savukārt, pārliecība ir būtiskākā daļa no darījuma! Tu savienojies ar klienta zemapziņu un nodod viņam savu stāstu. Pirms tam uzklausot viņa versiju. Un pa vidu tam visam – tu tici 8 patiesībām. Vēl vairāk, tu esi par tām pārliecināts!

34827159_ml

Izcils pārdevējs tic –

1. SEV. Apzinās savu iekšējo potenciālu, talantus un vērtīgākās kompetences. Tic savam gribasspēkam. Spējai piecelties pēc zaudējumiem. Progresam un savām nākotnes uzvarām.

2. PRODUKTAM. Tic, ka viņam ir lielisks produkts, kurš var atrisināt viņa klientu problēmas un palīdz viņiem sasniegt izvirzītos biznesa mērķus. Produkts, ar kuru viņš lepojas, un mudina to darīt arī citiem.

3. STATISTIKAI. Pārdevējs tic statistikai – par tirgus izmaiņām, pārdoto kastīšu skaitu, paveikto aktivitāšu apjomu, konversijas procentu. Statistika ļauj viņam iezīmēt atskaities punktus un novērtēt progresu.

4. PROFESIJAI. Viņš tic, ka ir izvēlējies lieliskāko profesiju pasaulē. Profesiju, kura nodrošinās stabilu nākotni un finansiālo neatkarību. Jebkuros pārmaiņu laikos. Vienmēr.

5. VADĪTĀJAM. Izcils pārdevējs tic savam vadītājam. Profesionālim. Kādam, kurš iedvesmo, izaicina, apmāca, izrāda interesi par pārdevēja sekmēm, palīdz viņam piecelties pēc neveiksmēm un kļūt labākam sava darba darītājam.

6. UZŅĒMUMAM. Pārdevējs tic, ka ir izdarījis lielisku izvēli, jo strādā uzņēmumā ar nākotni. Uzņēmumā, kurš rūpējas par saviem darbiniekiem un klientiem. Ar stabilām vērtībām un sakārtotiem biznesa procesiem.

7. KLIENTIEM. Viņš tic saviem klientiem. Izjūt par viņiem gandarījumu. Izrāda cieņu. Patiesībā, viņš nemaz nav pārdevējs, bet gan sadarbības partneris, kurš padara savu klientu dzīvi labāku.

8. KOLĒĢIEM. Viņam ir lieliskākie kolēģi pasaulē. Tādi, ar kuriem var iet izlūkos. Dalīties grūtībās vai kopā svinēt svētkus un dejot uz galda. Tādi, uz kuriem var paļauties. Tādi, īsti. Kas pateikts skarbu vārdu, ja nepieciešams un atnāks pēc darba ar kūciņu un vīna pudeli.

Jā! Tāds viņš ir. Izcils pārdevējs. Viņš tic. Apzinās. Ir pārliecināts. Domā. Mācās. Rīkojas. Top!

Atceries – tava pasaule ir tik liela, cik liela ir tavu ticību summa. Tu esi tik stiprs, cik tici, ka esi!

Tiekās! ;o) www.ccgroup.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s